Hizmet Bölgelerimiz

Fahrettin Altay Dedektiflik

Fahrettin Altay Dedektiflik

Dedektiflik sektörünün ülkemizdeki ilk kurucularından olan İzmir Dedektiflik A.Ş. faaliyetlerine ilk olarak İzmir’de başlamıştır. Yaklaşık olarak 30 yıldır insanların yaşamlarında karşılaşmış olduğu sorunları büyük bir titizlikle inceleyerek sonuca ulaştıran Bilal Kartal ve ekibi İzmir ilçelerinden olan Fahrettin Altay Dedektiflik hizmeti de sunmaktadır.

Eş Takibi Hizmeti

Evlilikler çoğu zaman iki kişinin, birbirine karşı aşırı sevgisi ile başlayarak mutlu bir beraberlik şeklinde devam etse de, kimi zaman da istenmeyen durumlardan ötürü eşlerin güven bağı kopabilmektedir. Eşinin kendisini aldattığını düşünen kişiler ise dedektiflik hizmeti alarak eş takibi yaptırabilir ve güven birliğinin tekrar sağlanması ya da daha yıpratıcı sonuçlar doğmadan evliliğin sonlandırılması sağlanabilmektedir.

Velayet Davalarına Delil Toplama

Boşanan çiftler arasında en büyük sorun, çocukların velayetini kimin alacağıdır. Bu konuda Fahrettin Altay Dedektiflik eşler arasında çıkabilecek velayet sorununu çözmek için devreye girmektedir. Velayeti almak isteyen kişi, boşandığı/boşanacağı eşi hakkında bilgi toplatarak bu verileri mahkemede kullanabilmekte; çocuğunun velayetini üzerine rahatlıkla alabilmektedir.

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmeti

Günümüzde insan yapısı her geçen gün daha da güvensiz bir hal almaktadır. Bu nedenle çiftler evlenmeden önce, evlenecekleri kişiye nasıl güveneceklerini bilemediklerinde daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebilmektedir. Bu gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alınarak, evleneceği kişinin geçmişi ve şu anki durumu hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olunabilmektedir.

Personel Takibi ve Araştırma Hizmeti

Fahrettin Altay Dedektiflik, birçok konuda insanlara hizmet vermekte olduğu gibi işverenlerin, çalışanları hakkında güvensizlik yaşaması durumunda da sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapabilmektedir. Personel takibi ve araştırma hizmetinde, çalışan hakkında bilinmeyen detaylar öğrenilmekte; günlük yaşamında ne gibi aktiviteler yaptığı ya da saha çalışanlarının iş yerinden çıktıktan sonra neler yaptığı gözlemlenerek veri haline getirilebilmektedir.

Ortaklık Araştırma Hizmeti

Günümüzde maliyetler göz önüne alındığında bir ya da birkaç kişi ile ortak olarak iş kurmak, maliyetlerin bölünmesine haliyle daha rahat kazanç elde edilmesine olanak sağlamaktadır. ancak insanların her geçen gün daha da güvensiz hale gelmesi, ortaklı iş kurmak açısından da büyük bir risk oluşturmaktadır. Bu nedenle iş kurmadan önce ortaklık yapılacak kişi hakkında bilgi sahibi olmak istenebilmektedir. Firmamız, bu konuda da özel eğitimli ve profesyonel kadrosu ile araştırma yaparak bütün gerekli bilgileri işleyebilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç