Hizmet Bölgelerimiz

Sivas Dedektiflik

Sivas Dedektiflik

Sivas Dedektiflik Firmaları
Sivas dedektiflik firmaları arasında en nitelikli firma, sektörde yirmibeş yıllık tecrübesiyle İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. 1995 senesinde İzmir'de faaliyete başlayan firma, yıllar içerisinde büyüyerek ve yayılarak günümüzde tüm Türkiye'de aktif olarak çalışır hale gelmiştir. Sivas merkezde, ilçelerde ve beldelerde profesyonel olarak hizmet sunan firmanın dedektiflik personelleri genellikle emekli askeriye mensuplarından ve emekli hukukçulardan oluşur. Yılların birikimiyle ve eğitimiyle her biri alanında uzmanlaşmış personelleri ile yedi gün yirmi dört saat dedektiflik hizmeti verir. Ayrıca firmanın çalışma alanı yurt içiyle sınırlı olmayıp ihtiyaç duyulan her türlü yabancı ülkedeki dedektiflik faaliyetlerini de aynı profesyonellikle yürütür.

Sivas Dedektiflik Hizmetleri
Sivas dedektiflik hizmetleri konusunda Türkiye'de ilk özel dedektiflik firması olan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin sunduğu hizmetler şöyledir: Eşler hakkında sadakat araştırması, şüphe duyulan eşler hakkında takip, öğrencilerle ilgili takipler, evlenilecek kişi hakkında araştırmalar, firmalar için bayi araştırması, kurumlar için güvenlik danışmanlık hizmetlerinin sunulması, iş hayatındaki ortakların ve çalıştırılan personellerin araştırılması, evrakta ve üründe sahteciliğin araştırılması, piyasa araştırması, kayıp kişilerin araştırılması, tebligat adreslerinin tespit edilmesi, boşanma ve velayet davaları için delillerin araştırılıp toplanması, patent hırsızlığının araştırılması, sanayi casusluğu ile ilgili araştırmalar, çalınan eşyaların ya da araçların araştırılması, faili meçhul olayların faillerinin araştırılması, sigorta dolandırıcılığı hakkında araştırmalar, marka ihlalleri ve sahteciliği ile ilgili araştırmalar gibi. Ayrıca firma dedektifleri danışanların her türlü özel talepleri çerçevesinde araştırmalar yapmaktadır.

Sivas Dedektiflik Fiyatları
Sivas dedektiflik hizmetlerinde en profesyonel firma olan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin fiyatları zannedildiği gibi çok yüksek değildir. 

Sivas Dedektiflik Hizmetlerinde Kalite
Sivas'ta faaliyet gösteren İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde çalışan dedektifler, genellikle kamuda güvenlik ve hukuk alanında yıllarca hizmet vermiş ve emekli olmuş, üst düzey eğitimli kişilerdir. Firmanın kalitesi seneler içinde hak edip kazandığı uluslararası kalite belgeleriyle ayrıca yayınlanan gazete ve televizyon haberleriyle birçok kez ispatlanmıştır. Dedektiflik alanında en deneyimli firma olma özelliğine sahip olan İzmir Dedektiflik A.Ş. çalışmalarında müşteri isteklerine ve gizliliğe üst düzey önem verir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç