Hizmet Bölgelerimiz

Bornova Dedektiflik

Bornova Dedektiflik

İzmir’de 1995 yılında Bilal Kartal tarafından kurulan ve 25 yıla yakın profesyonel bir şekilde hizmet sağlayan İzmir Dedektiflik A.Ş. mağdur durumda olan insanların sorunlarına çözüm üretmek için hizmet vermektedir. Türkiye’de ilk özel dedektif firması olma özelliğine sahip olan Bornova Dedektiflik hizmeti gibi tüm ülkenin il ve ilçelerinde hizmet veren İzmir Dedektiflik Bürosu, Dünya çapında da sektöre öncülük eden firmalardan bir tanesidir. Uzman ekibi ile beraber 7/24 kesintisiz olarak hizmet veren şirket, güvenilir ve hızlı bir şekilde olaylara çözüm bulmaktadır.  

İzmir Bornova Dedektiflik Hizmetleri

Teknoloji, yaşam kalitesi, kalabalıklaşan nüfus her geçen gün dünyada daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bu unsurların getirdiği sorunlar ise birçok kişiyi etkilemektedir. İnsanlar bir yandan bu unsurlardan faydalanırken, bir yandan da ciddi zararlar görebilmektedir. Bu zararlar kimi zaman manevi, kimi zaman ise maddi boyutlarda olurken, kimi zaman da hem maddi hem manevi boyutlarda olabilmektedir. Çözülmesi güç olan bu olayların başında ise sadakatsizlik, dolandırıcılık, hırsızlık, yalancılık gibi daha birçok problem göz önüne çıkmaktadır. Bornova Dedektiflik ise bu sorunları ortadan kaldırmaya yönelik hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır.

İzmir Bornova Dedektiflik Sadak Araştırması

Günümüzde insanların yaşamakta olduğu en büyük problem olarak güvensizlik gösterilebilmektedir. Her yerde ve her şeyde aldatmaca olması, insanları bu düşünceye iten başlıca sebeplerdendir. Çiftlerin birbirlerine olan sadakatsizliğinin oluşmasında da yine en başta güven gelmektedir. Birçok kişi isteklerinin doyuma ulaşmaması gibi nedenlerden ötürü sadakatsizlik sergileyebilmektedir. Bu gibi durumlarda İzmir Dedektiflik A.Ş. araştırmalar yaparak olayı neticelendirmektedir.

İzmir Bornova Dedektiflik Boşanma Davalarına Delil Toplama

Boşanma davalarında delil yetersizliği nedeni ile birçok kişi yeterli miktarda nafaka alamamakta ve hatta mağdur olmasına rağmen suçlu kabul edilebilmektedir. Bu sorunun ortadan kalkmasını isteyen ve haklı olduğunu savunan kişiler ise Bornova Dedektiflik hizmetinden faydalanarak, boşanma davasında mahkemeye sunabileceği delilleri toplayabilmektedir. Böylece haklılığını ispatlayarak mağduriyetten kurtulabilmektedir.  

İzmir Bornova Dedektiflik İletişim

İzmir Dedektiflik A.Ş. ile iletişime geçmek ve bilgi almak için 444 7 635 numaraları müşteri hizmetlerinden destek alınabilmektedir. Haftanın her günü ve her saati destek taleplerini kabul eden müşteri hizmetlerinin yanı sıra, dedektif.com web sitesinde yer alan canlı destek hattı ile irtibat kurarak sorulara yanıt alınabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç