Hizmet Bölgelerimiz

İzmir Bahçelievler Dedektiflik

İzmir Bahçelievler Dedektiflik

Günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar, bazen içinden çıkılmaz bir hal alarak daha da büyük sorunlara yol açabilmektedir. Özellikle bireyler arasında yaşanan ufak tefek sorunlar, bir süre sonra çıkmaza girerek güven problemlerini ortaya çıkartmaktadır. Bu konuda yaşanılan sıkıntılardan ortaya çıkan süreçte yıpranmalar gerçekleşmektedir. Özel dedektiflik yardımı alınarak, bu sorulardan meydana gelecek yıpranmaların bir nebze giderilmesi ise mümkündür. Yaklaşık olarak 25 yıldır tamamen kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin yaşamış olduğu sorunlara çözüm bulan, Bahçelievler Dedektiflik denilince de akıllara gelen İzmir Dedektiflik A.Ş. özel dedektiflik konusunda profesyonel bir deneyimi sunmaktadır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. tüm hizmetlerinde uzman ekibi ile görev alarak, başarılı sonuçlar elde etmek amacı ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Mağduriyet oluşturan sorunların giderilmesi ve hukuk kuralları doğrultusunda en olumlu sonucun ortaya koyulması adına delil toplama görevini üstlenmektedir. Uzun yıllar boyu sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile de herkesi memnun bırakmayı başarmaktadır.

Bahçelievler Dedektiflik Güvenilir mi?

Özel dedektiflik mesleği 100 yılı aşkın süredir, dünya üzerinde birçok kişi tarafından icra edilmektedir. Ülkemizde ise 25 yıl önce aktif olarak faaliyetlerine başlayan İzmir Dedektiflik A.Ş. sektöre öncülük etmektedir. Tecrübe edindiği uzun yıllar sayesinde de güvenlik konusunda oldukça fazla dikkatli davranmaktadır. Özellikle müşterilerinin paylaşmış olduğu kişisel özel bilgilerini, kimse ile paylaşmayarak tamamen gizli tutmaktadır. Bu sayede de ele almış olduğu davalarında en kısa süre içerisinde başarılı sonuçlara erişebilmektedir. Bunun yanı sıra İzmir Dedektiflik A.Ş. hakkında yapılan yorumlar dikkate alındığında, herhangi bir sorun teşkil eden olayın yaşanmadığı ve son derece profesyonel bir şekilde delil toplama işlemlerinin gerçekleştirildiği öne sürülmektedir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. aynı zamanda Türkiye’deki hukuk kurallarına ve toplumsal ahlak kuralları doğrultusunda araştırmalarını gerçekleştirmektedir. Bu sayede yasal olarak delil toplayarak, mahkemelerde kullanılmak üzere birçok kanıtı müşterilerine sunmaktadır.

Bahçelievler Dedektiflik Hizmetleri

Özel dedektifler, birçok farklı konu doğrultusunda hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler kapsamında en çok tercih edilen eş takibi, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma, dolandırıcılık araştırması, boşanma davalarına delil toplama, velayet davalarına delil toplama gibi birçok dava konusunda ve suç teşkil eden olayda mahkemeye sunulabilecek kanıt toplama görevini üstlenmektedir.

Bahçelievler Dedektiflik şirketi denildiğinde akıllarda oluşan ilk görüntü olan İzmir Dedektiflik A.Ş. müşterilerinin özel istekleri doğrultusunda da araştırmalarını gerçekleştirmektedir. Bu sayede herhangi bir dava konusunda kanıt toplayabilmektedir.

Bahçelievler Dedektiflik Fiyatları

Özel dedektiflik mesleği, oldukça zorlu bir meslek olmakla beraber aynı zamanda çok fazla teçhizat ve ekipman da gerektirmektedir. Bu nedenle de araştırılacak davanın cinsine göre çözülme süresi uzayabilmekte, maliyet artabilmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde yer alan hizmetler kapsamında tercih edilecek araştırma konusu doğrultusunda fiyatlarda değişim görülebilmektedir. Bunun sebebi ise araştırma konusuna göre gerekecek ekipman, çeşitli materyaller, araştırma konusunun süreci, yaşanılan bölge gibi daha birçok farklı unsur gösterilebilmektedir.

Özel dedektiflik araştırmalarında fiyatta değişiklik yaşanmasının en önemli sebepleri arasında, müşterilerin vermiş olduğu bilgiler de yer almaktadır. Örneğin, bir sadakat araştırması ele alındığında aldatılan kişinin vermiş olduğu bilgilerin netliği ve fazlalığı ekiplerin daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda araştırma esnasında kullanılacak ekipmanların önceden belirlenmesi ve ekstra bir masrafın çıkmasının da önüne geçmektedir. Bu sayede de hem hızlı, hem de uygun fiyata başarılı sonuç elde etmek mümkün hale gelecektir. Özel dedektiflik mesleğinin oldukça zahmetli ve yapılan masrafa göre fiyat çizelgesi oluşturulduğu ise unutulmamalıdır.

Bahçelievler Dedektiflik Müşteri Hizmetleri

İzmir Dedektiflik A.Ş. özel dedektiflik konusunda ve hizmetleri konusunda merak edilenlerin sorulabileceği, yanıt bulabileceği bir müşteri hizmetleri hattını bünyesinde barındırmaktadır. Bahçelievler Dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler 444 7 635 numaraları telefon üzerinden iletişime geçebilmektedir. Bunun yanı sıra dedektiflik.com.tr adresinde yer alan canlı destek hattı da tüm sorulara yanıt bulmak amacı ile 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç