Hizmet Bölgelerimiz

Yamanlar Dedektiflik

Yamanlar Dedektiflik

İzmir'in ilk özel dedektiflik şirketi İzmir Özel Dedektiflik AŞ olarak çalışmalarına devam etmektedir. 1995'ten beri çalışmalarına yoğun çalışma temposunda devam ederek gerçekten de sonuç odaklı ve 7/24 nitelikler ışığında değerlendirildiği zaman her yönüyle önemli bir yaklaşımı teşkil etmektedir. Bu özelliklere yer verildiği zaman dedektiflik şirketinin kesintisiz olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini dikkate almamız mümkün. Bu da her yönüyle önemli bir yaklaşım olarak kendisini göstermektedir.

Türkiye'nin Markası

İzmir Özel Dedektiflik AŞ ülkemizin ilk özel dedektiflik firması olarak hizmet vermektedir. Bilal Kartal tarafından kurulan ve öncü dedektiflik şirketi olarak fark yaratmaya devam eden yaklaşım tarzıyla her yönden önde gelen nitelikleriyle bir kere daha tamamen eşsiz yenilikleriyle son derece önem teşkil etmektedir. Bütün bunlar da dedektiflik şirketinin dünden bugüne değin kesintisiz olmaya devam eden özelliklerini meydana getirmektedir.

Başlıca Hizmetleri

  • Eş takibi
  • Sadakat araştırması
  • Boşanmaya delil toplama
  • Evlilik öncesi araştırması
  • Velayet araştırması
  • Kayıp şahıs araştırması başlıca konuları arasında yer alarak yamanlar dedektiflik özelliğinden hareketle sunulmaya devam edilen imkanlar arasındaki yerini korumaktadır. Bu da gerçekten de son derece önem teşkil eden nitelikler arasında yer alması açısından önemli bir durumdur.

7/24 Çalışma Saatleri

İzmir'in özel dedektiflik şirketinin tamamen kesintisiz olarak sunmaya devam ettiği hizmetleri 7/24 çalışma saatlerine dayalı olarak kendisini göstermektedir. Böylelikle her yönden müşterilerin memnun kalabilecekleri hizmetlere bağlı kalarak son derece fark yaratmaya devam ettiğini dikkate almamız gerekmektedir. Bütün bunlar da dikkate alındığı zaman her anlamda önemli bir durumu bir arada resmeder. Öte yandan kaliteden ödün vermeksizin dünden bugüne kadar kesintisiz olmaya devam eden nitelikleri açısından değerlendirildiği zaman dört dörtlük hizmetleriyle karşımıza çıkmaya devam ettiğini dikkate almamız gerekmektedir.

Ayrıcalıkları

İzmir - Karabağlar ilçesinde kurulan yamanlar dedektiflik yirmi beş yılı aşkın hizmet veren sektöründe lider marka olmasının verdiği güçle müşteri odaklı çalışmalarını yürütmektedir. Ekonomik yönüyle de öne çıkmaya devam eden firma, ülkemizin tamamen yerli markası olmaya devam ederek hukuksal danışmanlık sürecinde en iyi özellikler itibariyle gerçekten de ön plana çıkmaktadır. Bu da her anlamda danışmanlık şirketinin nitelikli personelleriyle beraber yürüttüğü hizmetlerinin arasında yer alması anlamına gelivermektedir.

Kurumsallık

Tamamen kurumsal olmaya devam eden yaklaşım tarzıyla da beklentilerin ötesinde bir firma olmaya devam etmektedir. Bu da İzmir dedektiflik şirketinin tamamen yenilikçi yönünü vurgulamaya devam eden nitelik olarak kendisini gösterir. Böylelikle her yönden kaliteden ödün verilmeksizin yamanlar dedektiflik anlayışından hareketle en iyi şekilde çalışmalar yürütülmektedir. Bütün bu özellikleri itibariyle de kurumsal açıdan fark yaratmaya devam etmektedir.

Danışma Hattı

444 7 635 numaralı danışma hattı üzerinden kurumsal alt yapısını kullanmaya devam ederek hizmet sağlamaktadır. Böylelikle dünden bugüne kadar sunmaya devam ettiği ayrıcalık özelliğiyle de her anlamda farkını bir kere daha meydana getirdiğini dikkate almamız gerekmektedir. İşte bütün bu nitelikler çerçevesinde değerlendirildiği zaman kaliteden ödün verilmeksizin beklentileri bir arada sunmaya devam eden özellikleri itibariyle her açıdan önem teşkil eden nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylelikle her yönüyle kaliteden ödün verilmeksizin dünden bugüne kadar kesintisiz olarak sunmaya devam ettiği niteliklere dayanarak fark yaratmaktadır. İşte tüm bunlar da ayrıcalıklı olarak dedektiflik şirketine yirmi dört saat zaman diliminde her yönden en iyi hizmetlerin sağlanması adına üzerinde durulacak konuların başında gelmektedir ki her yönden önem teşkil eden özellik olarak karşımızdaki yerini korumayı sürdürmeye devam eder.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç