Hizmet Bölgelerimiz

Yeniköy Dedektiflik

Yeniköy Dedektiflik

İzmir’de kurulan şirketimiz, dünden bugüne her geçen gün kendini oldukça fazla geliştirmiştir. 1995 yılından bu yana sunmuş olduğumuz hizmetler ile tüm müşterilerimizin güvenini kazanmayı başarmış; kısa süre içerisinde Yeni Köy Dedektiflik gibi Türkiye’nin her ili ve ilçesinde, insanların hizmetlerimizden faydalanmasına olanak sağlamaktayız.

Sadakat Araştırması

İnsanlar kimi zaman istedikleri ilgiyi göremediklerinden, kimi zaman da açgözlü ve doyumsuz olduklarından dolayı eşlerini aldatma eylemine başvurmaktadır. Her iki şekilde de aldatılan kişi, aldatan kişi tarafından ihanete uğramaktadır. Aldatılan kişi, eş takibi hizmetinden faydalanarak, hem sadakat araştırması yaptırabilmektedir; hem de eşinin kendisini aldatıl aldatmadığını belgeler eşliğinde öğrenebilmektedir.

Eş Takibi

Yeni Köy Dedektiflik hizmetlerimizden eş takibi hizmeti sağlanırken, oldukça profesyonel bir ekip takip işlemini gerçekleştirmektedir. Çeşitli yöntemler, ekipmanlar ve farklı yüzler kullanılarak en kısa sürede eş takibi hizmetinin sonuçlandırılması sağlanmaktadır. Bu süreç içerisinde ise büyük bir titizlik ile çalışılmaktadır.

Dolandırıcılık Olayları Araştırması

Son yılların gündemden düşmeyen olayları arasında dolandırıcılık olayları göz önüne çıkmaktadır. Dolandırıcılar insanların hayallerini çalmak konusunda oldukça uzmandır. Bu nedenle türlü şekillerde yöntemler kullanarak, insanların belki de uzun yıllar boyu büyük çabalar harcayarak elde ettikleri her şeyi tek seferde ellerinden alabilmektedir. Sonrasında ise izlerini kolayca kaybettirebilmektedir. Özel dedektiflerin izlediği yöntemler, dolandırıcıların da kendini ele vermesini sağlamaktadır.

Çalıntı Oto Araştırması

Yeni Köy Dedektiflik firmamız, çalıntı oto araştırması da yapmaktadır. Birçok kişi, araç satın alma işlemi gerçekleştirdikten sonra çalıntı oto satın aldığını fark etmektedir. Ancak aracına el konulmaz durumunda kalmaktadır. Hatta kendisinin hırsızlık suçundan yargılanması dahi pekala mümkündür. Bunun yanı sıra araç hırsızlarını ortaya çıkartmak, dedektifler için oldukça basit yöntemler uygulanarak son derece kolay hale getirilmektedir.

Personel Takibi ve Araştırma Hizmeti

İşverenlerin, firma sahiplerinin ve kurum/kuruluş yöneticilerinin en çok istediği şey, personellerinin verimli ve en iyi şekilde çalışmasıdır. Ancak bazen personeller verilen işi yerine getirmek yerine farklı şeylerle uğraşabilmektedir. İşverenler ise şirketimizden özel dedektiflik hizmeti alarak, personel takibi ve araştırma yaptırabilmektedir. Böylece iş yeri haricinde personelinin nasıl eylemler sergilediğini rahatlıkla öğrenebilmektedirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç