Hizmet Bölgelerimiz

Yelki Dedektiflik

Yelki Dedektiflik

İzmir Özel Dedektiflik Anonim Şirketi, Türkiye'nin ilk özel dedektiflik şirketidir. 1995 yılında kurulan dedektiflik şirketi tamamen hukukî sınırlar içerisinde danışanlarına en iyi hizmeti vermeye azami düzeyde gayret sarf etmektedir. Nitelikli personelleriyle ve kurum içi nitelikli personel yetiştirmeye dayanan programıyla çalışmalarını büyük bir hızla sürdürerek dünyanın da önde gelen şirketlerinden birisi olma yolunda adım adım ilerlemektedir.

Misyon&Vizyon

İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi olarak misyonu; hukukun ilkelerini arkasına alarak ve insan haklarına dayanan hizmet profiliyle tüm bireysel ve kurumsal sorunların kısa sürede çözüme kavuşturulmasıdır. 

İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi olarak vizyonu; yeni dedektiflik teçhizat ve ekipmanlarıyla, hukukun ilkelerine ve insan haklarına dayalı olarak çağdaş kurumsal yapısıyla hizmetlerine devam etmektir. İşte tüm bu amaçlar baz alındığı zaman her yönüyle hizmetlerini yelki dedektiflik farkıyla büyük bir hızla devam ettirdiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Özel Hayatın Gizliliği İlkesi

İzmir'de kurulan ve de ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olarak çalışmalarına kaldığı yerden devam eden şirket, çeyrek asırlık deneyimine dayanarak beklentileri karşılamaktadır. Üstelik özel hayatın gizliliği ilkesine sıkı sıkıya bağlı kalarak ve hukukun ilkelerine yaslanarak çalışmalarına ivedilikle devam eder. Ortada duran en temel nitelikler esas alındığı zaman her anlamda kaliteden ödün vermeksizin tamamıyla yenilikçi özellikleri ışığında 24 saat kesintisiz bir şekilde faaliyetlerini yürütmektedir. İşte bu özellikleri ışığında düşünüldüğü zaman da her yönden dedektiflik şirketinin kesintisiz bir şekilde çalışmalarına yer verdiğini her anlamda söylememiz gerekiyor.

Eş Takibinde Uzman Çözüm

Eşiniz sizi aldatıyor olabilir, sizin arkanızdan işler çeviriyor olabilir. Bunu tek başınıza anlamanız bir hayli güç. İşte bu tip sorunla karşı karşıya kaldıysanız yapmanız gereken yelki dedektiflik olarak eş takibinde işi uzmanına bırakmak olacaktır. Böylelikle yirmi dört saat kesintisiz olmaya devam eden anlayışla hareket ederek kaliteden ödün vermeksizin eş takibinde uzman çözümlere yer verildiğini kesinlikle dikkate almamız gerekmektedir.

Ortada duran tüm bu hususlar ışığında 7/24 kaliteden ödün vermeksizin en iyi şekilde çalışmalara yer verilmeye devam edildiğini her anlamda dile getirmemiz gerekir. Bu da önem teşkil eden yaklaşım tarzı arasındaki yerini korumaya devam eder.

24 Saat Kesintisiz Çalışma Anlayışı

Tüm araştırmalarda müşterilerine 24 saat hizmet vererek böylelikle her an onların yanlarında olmaya devam etmektedir. İşte bu yaklaşımlar dahilinde değerlendirildiği zaman da tüm kriterlere bağlı kalarak her yönden en iyi şekliyle hizmet sunulmaktadır. Bu özelliklere yer verildiği zaman da kaliteden ödün verilmediğini kesinlikle dile getirmemiz gerekir.

Üstelik 7/24 çalışma anlayışına bağlı olarak daima yenilikçi özellikleri ele alan nitelikler ışığında son derece önem teşkil eden yaklaşımlardan birisini meydana getirmeye devam ettiğini dikkate almamız her anlamda önemli bir konudur.

444 7 635

Kesintisiz olarak hizmet alabilmeniz artık mümkün. Hemen siz de yelki dedektiflik özelliğine dayanarak 444 7 635'ten en iyi şekilde hizmet alabileceksiniz. Bütün bu niteliklere dayandırıldığı zaman 24 saat boyunca tamamen fark yaratan özellikler ışığında çalışmalar yürütülmektedir. Bütün bu çalışmalar dahilinde sergilendiği zaman da her anlamda tamamıyla en iyi şekilde hizmetlerin ortaya konularak gerçekten de farklı bir özellik olarak karşımıza çıktığını söylemek gerekiyor. 

Yine kurumsal ve bireysel olmak üzere tüm alanlara yönelik olarak 24 saat boyunca kesintisiz çalışarak çalışma saatlerini haftanın 7 gününe yaymaktadır. Böylelikle tamamen ücretsiz bir şekilde çalışmalarını müşterilerine her anlamda en iyi şekilde aktarma anlayışına dayanarak gerçekten de ortaya koymaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç