Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Dedektiflik

Beykoz Dedektiflik

Günlük yaşamda huzursuzluk yaratan olumsuz olayların meydana gelmesi sonucu, birçok kişi mağdur konuma gelerek maddi ve manevi kayıplar yaşayabilmektedir. Beykoz Dedektiflik hizmeti veren İzmir Dedektiflik Bürosu, bu sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmaları ile mağduriyetleri gidermektedir. Birçok konuda yapmış olduğu araştırmalar neticesinde, insanların sorunlarına kökünden çözüm bularak, tüm hukuki ve yargısal süreçlerde toplanan delilleri kullanma imkanı tanımaktadır.

İstanbul Beykoz Dedektiflik Hizmetleri

İzmir’de hizmete başlayan İzmir Dedektiflik A.Ş. 1995 yılından bu yana hizmetleri ile göz doldurmaktadır. Uzun yıllardır sektördeki başarısı ile dünya dedektiflik sektörüne de yeni bir soluk katan firma, Türkiye’nin 81 ilinde de hizmet verme olanağına sahiptir. Geniş yelpazesi ile eş takibi, öğrenci takibi, personel takibi; dolandırıcılık, hırsızlık, sadakat araştırmaları; boşanma davalarına delil toplama, marka sahteciliği ve ihlali araştırması, çalıntı oto araştırması gibi daha birçok farklı konuda araştırmalar yapmaktadır.

İstanbul Beykoz Dedektiflik Eş Takibi

Sarsılan evlilik birlikleri sonucunda birçok kişi eşini aldatmaktadır. Bununla beraber mağdur olan taraf ise hakkını aramaya çalışmaktadır. Beykoz Dedektiflik hizmeti ile Beykoz ve çevresinde hizmet veren İzmir Dedektiflik A.Ş. aldatılan mağdurlar için araştırmalarını gerçekleştirerek, delil toplamaktadır. Toplanan deliller ise mahkemeye sunularak hak iddia edilebilmektedir. Böylece mağduriyet durumu ortadan kaldırılarak, yüksek oranda nafaka alınmasına imkan tanınmaktadır.

İstanbul Beykoz Dedektiflik Dolandırıcılık Araştırması

Bazen de istenmeyen durumlar arasında dolandırılma vakalarına rastlanmaktadır. Bu gibi durumlarda genellikle dolandırıcılar ya kimliklerini açık etmezler ya da dolandırıcılık yaptıktan hemen sonra izlerini kaybettirmektedirler. Bu nedenle de çoğu dolandırıcılık mağduru, dolandırıcısının izini süremez. İzmir Dedektiflik A.Ş. ise son derece profesyonel ekibi sayesinde dolandırıcılık vakasını yaşayan kişi için iz sürerek, delil toplamaktadır.

İstanbul Beykoz Dedektiflik Personel Takibi

Birçok şirket, bünyesinde çalıştıracağı elemanları hakkında her detayına hakim olacak şekilde bilgi edinmek istemektedir. Bunun nedeni ise güvenerek uzun yıllar boyunca çalışmak istemesidir. Beykoz Dedektiflik hizmeti veren İzmir Dedektiflik Bürosu, şirketler adına araştırmaları yöneterek, çalışanlarının gündelik aktiviteleri ile beraber geçmişlerinde yaşadıkları tüm olayları detaylıca rapora sunmaktadır. Böylece şirket, çalışanları hakkında daha fazla bilgi sahibi olarak, daha güvenli bir ortamda çalışma imkanı sunabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç