Hizmet Bölgelerimiz

Kazımdirik Dedektiflik

Kazımdirik Dedektiflik

Özel dedektiflik mesleğini ülkemize getiren Bilal Kartal, 1995 yılında şirketimiz olan İzmir Dedektiflik A.Ş. ‘yi kurmuştur. Uzman kadrosu ve özel ekipleri ile birçok davanın çözülmesinde uzun yıllardan beri hizmet veren şirketimiz Kazım Dirik Dedektiflik hizmetlerinde olduğu gibi Türkiye’nin dört bir yanında çeşitli dedektiflik hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Araştırma Hizmeti

Özel dedektiflik hizmetlerinden sadece bireyler değil, çeşitli kurum ve firmalar da faydalanabilmektedir. Birçok farklı alanda şahıslara sağlamakta olduğumuz hizmetleri, aynı zamanda kurumlar için de sağlamaktayız. Piyasa araştırması, personel takibi ve araştırması gibi firmaların daha güvenli bir ortamda faaliyet göstermesi amacı ile dedektiflik hizmetlerimizi sunmaktayız.

Ortaklık Araştırması

Kazım Dirik Dedektiflik hizmetleri arasında, ortaklık kurmak isteyen kişiler için de ortaklık araştırması hizmeti yer almaktadır. İnsanların çeşitli nedenlerle ortak bir işe girme isteği, güvensizlik sorunları nedeni ile kötü sonuçlanabilmektedir. Birçok firma ise ortaklarını seçerken dikkatsiz davranması sonucunda dolandırılabilmektedir. Bu sorunların yaşanmaması adına profesyonel dedektiflerden yardım alınarak ortak olunacak kişi hakkında bir ön araştırma yapılması, daha sağlıklı bir ortaklık ilişkisinin oluşması açısından büyük bir önem arz etmektedir.

Personel Takibi ve Araştırma Hizmeti

Tüm şirketler çalışanlarına güvenmek ister. Bununla beraber çalışanları tarafından ihanete uğrayan şirketler büyük zararlarla karşılaşabilmektedir. Bu nedenle çalışanlarının geçmişleri ile ilgili bütün bilgilere sahip olmak isteyen firmalar, özel dedektiflik hizmetlerinden faydalanarak, özlük bilgisi araştırması yaptırabilmektedir.

Sahte Evrak Araştırma Hizmeti

Kazım Dirik Dedektiflik tüm hizmetleri ile beraber sahte evrak düzenleyerek insanların hayalleri ile oynayan dolandırıcıları da ortaya çıkartmaya yönelik çalışmalar sergilemektedir. Günümüzde birçok kişi sahte evrak düzenleyen dolandırıcılar tarafından zarara uğratılmaktadır. Bu nedenle de yıllarca emek vererek biriktirdikleri birikimleri, mal varlıkları gibi maddi unsurları kaybedebilmektedir. Özel dedektifler ise bu olayları aydınlatmak ve dolandırıcıları ortaya çıkartacak delilleri toplamak için çalışma yapmaktadır.

Eş Takibi Hizmeti

Evliliklerde yaşanan aldatma olayları sonucunda birçok çift boşanmaktadır. Ancak bazen aldatma olayı olmamasına rağmen şüpheden kaynaklı olarak boşanma davaları da açılabilmektedir. Profesyonel bir takip hizmeti sunan özel dedektiflik firmamız, eş takibinde çok gizli bir şekilde yol izleyerek raporlama ve delil toplama hizmeti vermektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç