Hizmet Bölgelerimiz

Folkart A Kulede Dedektiflik Hizmetleri

Folkart  A Kulede Dedektiflik Hizmetleri

Her geçen gün artan nüfusla beraber iş imkanlarının azalması, suç olaylarının artmasına sebep olmaktadır. Suç olaylarını araştırma ve çeşitli deliller toplama görevini ise özel dedektifler ve dedektiflik şirketleri üstlenmektedir. Folkart A Kulede Dedektiflik hizmetleri veren şirketimiz olan ve ülkemizdeki özel dedektiflik faaliyetlerinin öncüsü konumundaki İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Kayıp Şahıs Araştırma Hizmeti

Kayıp şahısların bulunması, kimi zaman çok zorlu bir süreç sonucunda gerçekleşmekte; kimi zaman ise hiç sonuçlanamamaktadır. İz sürmek özel dedektiflerin uzmanlık alanı olduğundan dolayı kayıp şahıs vakalarında araştırma görevini özel dedektifler üstlenebilmektedir. Çeşitli yöntemler uygulayan ekipler, en kısa süre içerisinde kayıp şahısların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmeti

Folkart A Kulede Dedektiflik hizmetlerimizden bir tanesi de evlilik öncesi araştırma hizmetidir. İnsanların birbirlerini tanımadan gerçekleştirdikleri evlilikler, istenilen şekilde sonuçlanmayabilir. Bu sorunların yaşanmaması adına evlilik öncesinde araştırma yapılarak, evlenilecek kişi hakkında bilgi sahibi olmak ve böylece daha rahat bir karar almak, sağlıklı sonuçlar ortaya koymaktadır.

Faili Meçhul Olay Araştırma Hizmeti

Bazı suç olaylarında suçluyu bulmak oldukça zor olabilmektedir. Kendini iyi bir şekilde saklayan suçlunun yapmış olduğu eylem faili meçhul olarak kayıtlara geçmektedir. Faili meçhul olan olayları aydınlatmak için tüm detayların titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Şirketimiz bünyesinde yer alan ekipler, tüm faili meçhul olayları aydınlatabilmek adına profesyonel bir hizmet sağlamaktadır.

Velayet Davalarına Delil Toplama

Folkart A Kulede Dedektiflik hizmetleri arasında velayet davalarına delil toplama hizmeti yapılmaktadır. Mahkemelerde delil olarak kullanılabilme niteliğine sahip belgeler sayesinde, boşanma davalarının ardından velayet davalarında başarılı sonuç elde edilebilmektedir.

Marka Sahteciliği ve İhlali Araştırma Hizmeti

Dünya üzerindeki iş alanları içerisinde farklı sektörler; farklı markalar ve ürünler göz önüne çıkmaktadır. Bu markaların değer kazanmasındaki en önemli faktör ise üretmiş olduğu ürünlerdir. Birçok fikir hırsızı ise markaların değerlerini kullanarak, marka sahteciliğine başvurmaktadır. Firmalar ise marka sahteciliği yapan kişiler nedeni ile itibar ve prestij kaybedebilmektedir. Özel dedektiflik firmamız, markaların yaşadığı bu sorunu ortadan kaldırmak amacı ile marka sahteciliği ve ihlali araştırması gerçekleştirerek, eylemi gerçekleştiren kişiler hakkında delil toplamakta ve markaların bu kişilere karşı dava açmasına yardımcı olmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç