Hizmet Bölgelerimiz

Kahramanmaraş Dedektiflik

Kahramanmaraş Dedektiflik

Son zamanlarda dünya genelinde popülaritesi iyi ce artan dedektiflik hizmetleri uzun yıllardır Türkiye’de de yapılmaktadır. Bu anlamda İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından Kahramanmaraş kentinde açılan dedektiflik bürosu da bunlardan birisidir. Bu kentte yaşayan halkın ihtiyaç duyduklarında yardım alabilecekleri önemli bir noktadır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nedir?

Türkiye’ye 1995 yılında ilk kez profesyonel dedektifliği getiren şirkettir. Özel dedektif Bilal Kartal’ın öncülüğünde İzmir’de açılmış ve faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmüştür. Bu şirket, bir takım bilgiler edinmek isteyen ya da var olan sorunlarının çözümünde kurumsal bir yardım arayan kişilere profesyonel dedektiflik hizmeti veren bir kuruluştur. Ayrıca yaptığı tüm faaliyetleri ve araştırmaları hukuka ve yasalara uygun olarak gerçekleştirmektedir. Kahramanmaraş Dedektiflik bürosu da bu şirkete bağlıdır.

Kimlerden Oluşur?

Şirketin kadrosu güvenlik, emniyet ve hukuk gibi alanlarda tecrübeler edinmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Geçmişte askeri personel olarak görev yapmış emekli subaylar, emniyet kuvvetlerinde yıllarca mesaide bulunmuş emekli polisler ve dedektiflik alanında eğitimlere katılmış akademisyenler İzmir Dedektiflik A.Ş.’nin kadrosunu oluşturmaktadır.

Hangi Hizmetler Var?

Kişinin ya da kurumun talebine göre pek çok alanda ve konuda hizmet verebilen şirket, özellikle eş takibi, velayet ve boşanma davalarına delil toplama, personel takibi ve araştırması ve kaybolan kişileri arama gibi imkanları müşterilerine sunmaktadır.

Sistem Nasıl İşler?

Profesyonel dedektiflik yardımı almak isteyen kişi İzmir Dedektiflik şirketine ya da bu firma ile bağlantılı olan bürolara başvuruda bulunur. İlgili yetkili ve müşteri ile ön bir görüşme gerçekleştirilir ve müşterinin sorunu ya da edinmek istediği bilgiye göre alması gereken hizmette karar kılınır. Ardından seçilen hizmetin müşteriye hangi şartlarda ve ne kadar maliyette verilebileceği konuşularak anlaşmaya varılır. Dedektiflik talebinde bulunan kişi verimli ve detaylı bir araştırma için yetkili ile tüm bilgileri paylaşır ve şirket ekipleri araştırmaya başlar. Yapılan detaylı ve dikkatli araştırmanın ardından elde edilen sonuçlar müşteri ile paylaşılır.

Hangi Şehirlerde Hizmet Verir?

Yaklaşık 25 yıllık bir deneyim ile pek çok kişiye kaliteli ve profesyonel hizmet İzmir Dedektiflik A.Ş. sahip olduğu birikimi tüm ülkeye yayarak 81 ilde dedektiflik büroları açmıştır. Kahramanmaraş Dedektiflik bürosunun da dahil olduğu tüm illerde profesyonel dedektiflik hizmeti vermektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç