Hizmet Bölgelerimiz

Rize Dedektiflik

Rize Dedektiflik

Türkiye'de özel dedektiflik alanında öncü olan İzmir Dedektiflik A.Ş. Rize dedektiflik firmaları arasında hizmette en çok tercih edilen firmadır. İzmir ili merkez olmak üzere çalışan firma 1995 yılında kurulmuş alanında en köklü firmadır. Zamanla tüm yurt genelinde faliyete geçen firma Rize'de hem merkezde hem de ilçe ve beldelerde hizmet vermektedir. Firmada çalışan kişiler emniyet ve hukuk mensuplarından emekli olan personellerdir. Firma genel koordinatörü Mustafa Alnıak öncülüğünde çalışan profesyonel personeller, aldıkları her işi kısa sürede kesin ve doğru bir şekilde sonuçlandırır. 

Rize Dedektiflik Hizmetleri

Türkiye'nin her ilinde yıllardır dedektiflik hizmeti sunan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin Rize dedektiflik hizmetlerinden en çok tercih edilenlerden bazıları şunlardır: Eş takip, öğrenci takip, boşanma ve velayet davalarında sunmak için delil araştırma ve toplama, evlenmeden önce gereken araştırma hizmeti, patent hırsızlıkları araştırması, tebligat adresleri araştırma hizmeti, sahte evrak ve ürün araştırma hizmeti, kurumsal araştırmalar, dolandırıcılık olaylarında araştırma hizmeti, sanayi casusluk araştırma hizmeti, iş yerindeki personelin takip ve araştırılma hizmeti, ortakların araştırılması, iç güvenlik hizmetinde firmalara danışmanlık, bayi araştırma hizmetleri, sigorta dolandırıcılıklarında araştırma, çalınan otomobil ve diğer araçların araştırılması, çalınan eşyalarla ilgili araştırmalar, marka sahtecilikleriyle ve ihlalleriyle ilgili araştırmalar, faili bilinmeyen olaylarla ilgili araştırmalar, kayıp kişilerin bulunması ile ilgili araştırmalar gibi. Ayrıca isteyen her kişiye özel farklı konularda araştırma hizmeti sunulur.

Rize Dedektiflik Çalışma Günleri

Alanında deneyimli ve uzman personellerle çalışan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin Rize dedektiflik bürosu haftanın yedi günü ve yirmi dört saati isteyenlere hizmet vermektedir. Ayrıca her zaman ücretsiz olarak ulaşılabilecek danışma hattı mevcuttur.

Rize Dedektiflik Fiyatları

Rize'de hizmet veren dedektiflik firmaları arasında uluslararası kalite belgelerine sahip, sektördeki öncü firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin hizmet fiyatları zannedildiği gibi çok yüksek değildir. Firma çalışanları her türlü görevi yüksek gizlilik çerçevesinde yürütmektedir. Gerektiği zaman kamudaki kurumlardan yardım alınır ve hizmeti alanla her türlü gelişme iletişim halinde anında paylaşılır. Ayrıca firmanın yurtdışı dedektiflik hizmetleri de sürmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç