Hizmet Bölgelerimiz

Gümüşhane Dedektiflik

Gümüşhane Dedektiflik 

Dedektiflik hizmetleri yalnızca şüpheli durumlarda gerek olmayıp, bazen merak edilen herhangi bir konu ya da kişi hakkında da gerekebilir. Günümüzde başvurulması olağan olan dedektiflik hizmetleri konusunda birçok firma bulunur. Hizmete başvuranların amacı; doğru ve kesin bilgiye en kısa sürede ulaşmak olduğu için, dedektiflik alanında işin uzmanına başvurulması gerekir. Gümüşhane dedektiflik firmaları arasında en uzmanı İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. Firmanın merkezi İzmir olmasına rağmen Türkiye'nin her yerinde ve yurt dışında son hızla hizmet vermektedir. Firma 1995 yılında kurularak, Türkiye'de hizmet veren özel dedektiflik firmaları arasında ilk olmayı başarmıştır. 

Gümüşhane Dedektiflik Hizmetleri

Gümüşhane dedektiflik firmaları arasında en deneyimli ve profesyonel olan İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde çalıştırdığı eğitimli personelleriyle her zaman en çok tercih edilen firmadır. Firmanın sunduğu hizmetlerin başlıcaları şöyledir: Eş takip hizmeti, öğrenci takip hizmeti, boşanma ve velayet davaları için kullanılabilir delil toplama, merak edilen piyasalar hakkında araştırma, çalınan araçların ve eşyaların takibi, marka ihlalleri ve sahteciliği ile ilgili gereken işlemler, çalıntı patentlerle ilgili işlemler, partnere yönelik sadakat araştırmaları, evlenmeden önce evlenilecek kişi hakkında araştırma, gereken adreslerin tespit edilmesi, çalışan personellerin araştırılması, kayıp kişilerin araştırılması, faili meçhul vakaların araştırılması, sigorta dolandırıcılıkları hakkında gereken araştırmalar, iş yapılan bayiler ve ortaklar hakkında araştırmalar, firmalar için güvenlik danışma hizmetleri, sanayi casusluğu hakkında araştırmalar gibi. Ayrıca kişilerin kendi özel istedikleri konuda gerekli araştırmalar yapılmaktadır.

Gümüşhane Dedektiflik Hizmet Yerleri, Saatleri

Gümüşhane dedektiflik hizmetleri konusunda en çok tercih edilen firma olan İzmir Dedektiflik A.Ş. haftanın yedi günü yirmi dört saatinde de hizmet vermektedir. Ayrıca firma dedektiflik hizmetlerini sunarken Gümüşhane merkezde, ilçelerde ve beldelerde ulaşamayacağı hiçbir nokta yoktur. Gümüşhane'nin her yerinde son hızla hizmet sunar.

Gümüşhane Dedektiflik Fiyatları

Gümüşhane'de dedektiflik hizmetleri sunan firmalar arasında en çok deneyime sahip olan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin fiyatları çok fazla değildir. Personelleri emekli emniyet, askeriye ve hukuk mensuplarından oluşan firma çalışmalarını hizmeti alanla iletişim halinde ve gizlilik içinde yürütür. 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç