Hizmet Bölgelerimiz

Sarnıç Dedektiflik

Sarnıç Dedektiflik

Özel dedektiflik şirketimiz olan İzmir Dedektiflik A.Ş. 26 yıl önce İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimizin kurucusu olan Bilal Kartal, incelemiş olduğu tüm vakaları başarı ile çözmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. ‘nin elde etmiş olduğu bu başarı, kısa süre içerisinde Türkiye’nin tüm illerine yayılmış ve dünya özel dedektiflik sektöründe adı konuşulmaya başlanmıştır. Sarnıç Dedektiflik hizmetlerimiz gibi ülkemiz kapsamında yer alan tüm iller ve ilçelerde özel dedektiflik hizmeti sağlamaktayız.

Boşanma Davalarına Delil Toplama

Boşanma davaları, iki tarafın da isteği ile beraber gerçekleşebileceği gibi tek taraflı boşanma davaları da meydana gelebilmektedir. Ancak kimi zaman bu boşanma davalarında delil yetersizliği nedeni ile karşı tarafın boşanmak istememesi değerlendirilerek, haksızlığa uğradığını düşünen kişinin evliliği sonlandırılamamaktadır. Bu gibi durumlarda mahkemeye delil toplamak amacı ile özel dedektiflik hizmetinden faydalanılarak, profesyonel bir yardım alınabilmektedir.

Sahte Evrak Araştırması

İnsanların kolay yoldan para kazanma istekleri her geçen gün artış göstermektedir. Dolandırıcılık olaylarının birçoğu da bu sebepten kaynaklanmaktadır. Birçok dolandırıcı sahte evrak düzenleyerek şahıslar ya da kurumlar üzerinden haksız kazanç elde edebilmektedir. Şahıslar ya da firmalar, bu durumda özel dedektiflik hizmetine başvuruda bulunabilmektedir. Böylece deliller toplanarak suç duyurusunda bulunulabilmektedir.

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı

Sarnıç Dedektiflik firmamız, suç olaylarının araştırmasının yanı sıra işverenlerin istekleri doğrultusunda kurumsal anlamda da araştırmalar gerçekleştirebilmektedir. İşverenler için firmalarının iç güvenliği oldukça önemlidir. Firma içerisinde yapılan gizli çalışmaların, rakipler tarafından öğrenilmesi ise istenilecek en son şeydir. Bu nedenle çalışanlarına güvenmek isteyen işverenler, özel dedektiflik hizmeti alarak tüm personelin özlük dosyalarını inceleme imkanına sahip olabilmektedir.

Adres Tespiti Araştırması

Sahte adresler de sık karşılaşılan dolandırıcılık olayları arasında yer almaktadır. Birçok dolandırıcı, çeşitli kurumlara ya da firmalara sahte adres verebilmektedir. Bunun yanı sıra şahıslar da devlet kurumları ya da çeşitli kuruluşlara sahte adres verebilmektedir. Bu durumda yapılması gereken ise kesinlikle profesyonel bir destek alınmasıdır. Özel dedektifler, sahte adres bildiren şahıs ya da kurumları araştırma sürecinin ardından ortaya çıkartabilmektedir.

Patent Hırsızlığı Araştırma Hizmeti

Sarnıç Dedektiflik, yeni fikirlerin çalınmasına engel olmak amacı ile kişilere ya da kurumlara hizmet vermektedir. Çalışmadan kazanç elde etmek isteyen kişilerin yapmış oldukları patent hırsızlığı, özel dedektifler tarafından ortaya çıkartılarak, yüklü tazminatların alınmasına olanak sağlamaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç