Hizmet Bölgelerimiz

Güzelyalı Dedektiflik

Güzelyalı Dedektiflik

İzmir Özel Dedektiflik AŞ, kurumsal güvenilirlik ve uzman kadrosuyla Türkiye'nin ilk özel dedektiflik şirketi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeksizin 1995 itibariyle faaliyetlerine devam etmekte olan dedektiflik şirketi müşterilerine 25 yılın üzerindeki köklü geçmişine dayanarak en iyi şekilde hizmet aktarmaktadır.

Eş Takibi Nasıl Yapılır?

Eş takibi eşinizin son zamanlardaki sıra dışı hal ve hareketlerinden kuşku duymanız gereği sizi aldatıp aldatmadığına ilişkin yürütülen araştırmadır. Bu araştırma neticesinde eşinizin özel yaşamına müdahale edilmeksizin tamamen yasal sınırlar içerisinde tüm bilgilerine ulaşılarak tarafınıza raporlama yapılmaktadır. 1 hafta gibi çok kısa bir sürede tamamen somut delillere dayanan kanıtlarla güzelyalı dedektiflik danışanlarına bilgi aktarmaktadır.

Sadakat Araştırmasının İçeriği

Ayrıca eşlerin birbirine ne kadar sadık olduklarını ifade eden sadakat araştırması hizmetinden de yararlanılması mümkün olmaktadır. Böylelikle aldatma olaylarının tamamen en aza indirilmesi ve eşinizden her açıdan emin olmanız adına bu araştırma kesin deliller ışığında uzman dedektiflerce yürütülen çalışmalar arasında gelmektedir. Tamamen hukuksal danışmanlık hizmeti olmaya devam etmesi adına da gerçekten de öne çıkan nitelikleriyle ön planda tutulmaktadır.

Boşanma Öncesi Delil Toplama

Mahkeme boşanmanın gerçekleşmesi için somut delilleri eşlerden talep etmektedir. Ancak bu somut delillerin olmaması durumunda eşlerin boşanması mümkün olmayacaktır. Siz de haklı gerekçelerinizi mahkemenin kabul edeceği somut delillerle belgeleyerek güzelyalı dedektiflik şirketi olarak boşanma öncesinde tüm delilleri toplamış olacaksınız. İşte ortada duran bu özellikler esas alındığı zaman gerçekten de kaliteden taviz verilmeksizin tamamen beklentileri en iyi şekilde müşterilerne sunmaya devam ederek karşımızdaki yerini koruduğunu kesinlikle dikkate almamız mümkün hale gelecek özelliği meydana getirmektedir.

Evlilik Öncesi Araştırması

Evleneceğiniz kişiyi doğru seçtiniz mi? Aynı yastığa baş koyacağınız hayat arkadaşınızı ne kadar tanıyorsunuz? İşte bütün bu soruların yanıtını evlilik öncesi araştırması yaptırarak alabileceksiniz. Üstelik sadece 1 hafta gibi çok kısa süre zarfında. Hemen siz de evlilik öncesi araştırması hizmetinden yararlanarak sadece ama sadece bir haftalık çok kısa bir müddette gerçekten de her anlamda en iyi şekilde hizmet alabilme imkanını elde etmiş olacaksınız. Bu özellikler dahilinde değerlendirildiği zaman her anlamda farkını bir kere daha meydana getirdiğini de kesinlikle dile getirmemiz olanaklı hale gelmektedir.

İrtibat Bilgileri

444 7 635 numaradan 7/24 ulaşabilir ve tüm hizmet içeriklerine yönelik ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Üstelik aramak tamamen ücretsizdir. Bu nedenle sizler de aradığınız tüm konulara yönelik olarak güzelyalı dedektiflik çağrı merkezi çalışanlarından tüm detaylarıyla birlikte aradığınız tüm konularda kapsamlı bilgi elde etmiş olacaksınız. 

Ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman her yönden aklınıza takılan tüm sorular, araştırma süreci ve hizmet bedeli gibi konularda anında bilgi sahibi olabileceksiniz. Daima müşterilerinin memnuniyetini hedefleyen yaklaşıma bağlı olarak her anlamda tamamen kaliteden ödün vermeyen yaklaşımla hareket ederek 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde çalışmalar yürütülmektedir. Bütün bu çalışmalar dahilinde her yönüyle beklentileri ele almaya devam eden yaklaşımlar neticesinde en iyi şekilde hizmetlere yer verilmeye devam edildiğini dikkate almamız gerçekten de  önemli bir durum olarak görülmektedir. Bütün bunlar da her açıdan önde gelen yeniliklerden birisi olmaya devam etmesi adına düşünülecek olunduğu zaman son derece fark yaratan konuların başında gelmektedir. Böylelikle 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmetlere yer verildiğini de dikkate alarak her anlamda eşsiz nitelikler ışığında birbirinden önemli konuların gerçekten de uzman dedektiflerce bir haftada çözüldüğü görülecektir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç