Hizmet Bölgelerimiz

Ordu Dedektiflik

Ordu Dedektiflik

Türkiye’nin öncü dedektiflik kuruluşu İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından Ordu’da yaşayan vatandaşlar için faaliyete geçirilmiştir. Bağlı olduğu merkezde mevcut olan tüm hizmetler burada da aynı hassasiyetle gerçekleştirilmektedir.

Kısaca İzmir Dedektiflik A.Ş. nedir?

 Bilal Kartal öncülüğünde İzmir’de kurulan profesyonel dedektiflik şirketidir. Faaliyete geçtiği 1995 yılında günümüze kadar çözdüğü olaylar ve yaptığı verimli araştırmalarla pek çok kişiye dedektiflik hizmeti sunmuştur. Ayrıca yaptığı tüm çalışmaları yasalara ve resmi izinlere uygun bir şekilde yürütmektedir.

Hizmetleri

Yaklaşık 25 yıllık birikimi ve nitelikli ekibi ile pek çok alanda hizmet verebilen şirket, müşterilerine de çok geniş bir yelpaze sunmaktadır. Dolandırıcılık Olaylarının Araştırılması, Eş Takibi ve Sadakat Araştırması bunlardan bazılarıdır. Ayrıca bahsedilen hizmetler ve daha fazlası Ordu Dedektiflik bürosunda da sunulmaktadır.

Dolandırıcılık Olaylarının Araştırılması

Nüfusun artması ve yaşam şartlarının farklılaşması toplumsal olarak bir takım değişimleri de beraberinde getirmiştir. Yaşanan gelişmeler topluma pek çok anlamda yenilik ve kolaylıklar getirse de insani anlamda bazı nitelikleri de yok etmektedir. Bu anlamda yaşanan insani yozlaşma dolandırıcılık, hırsızlık ve gasp gibi bir takım suçların iyice artmasına yol açmıştır. Bu tür bir problemlerle karşılaşıp maddi ve manevi zarara uğrayan ve müracaat ettiği yerlerden elle tutulur bir sonuç alamayanlar, ‘dolandırıcılık olaylarını araştırma’ hizmeti sayesinde kısa zamanda somut veriler elde edebilmektedirler.

Eş Takibi

Her birey karşılıklı sevgi ve bağlılıkla kurulu mutlu bir evliliği hayal etmektedir. Ancak günümüz dünyasında bu hayal maalesef her evlilik için gerçekleşememektedir. Birbirlerine söz vererek çıkılan bu yolculukta taraflardan herhangi birisinin sadakate gölge düşürecek davranışlara girmesi evlilik kurumunu zedeleyebilmektedir. Aldatıldığından kuşkulanan ya da bundan emin olan bireyler ‘sadakat araştırması’ hizmeti ile bu durum hakkında daha somut ve net bilgilere sahip olabilmektedirler.

Hangi Şehirlerde Hizmet Veriliyor?

Türkiye’nin öncü dedektiflik kuruluşu İzmir Dedektiflik A.Ş. sahip olduğu birikimi paylaşabilmek ve profesyonel dedektiflik hizmetini herkese ulaştırabilmek için Ordu Dedektiflik dahil olmak üzere 81 ilde bu faaliyetleri sürdürmektedir. Bu anlamda talepte bulunmak isteyenler 444 7 635 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç