Hizmet Bölgelerimiz

Bostanlı Dedektiflik

Bostanlı Dedektiflik

18. yüzyılda Fransa'nın Paris sokaklarında klasik Batı filmlerinde gördüğümüz sıra dışı kostümüyle ağzında purosu genellikle yağmurlu bir akşamda yürüyen esrarengiz kişiler vardı. Bu kişiler tamamen bireysel olarak gizli görev yaparlar ve herhangi bir kişiden yetki almazlardı. İşte dedektifliğin doğuşu bu şekilde olmuştur. Dedektiflik zaten kelime anlamı itibariyle araştırmak manasına gelmektedir. Daha sonra 19. yüzyıldan itibarin özellikle coğrafi keşiflerin yaygınlaşmasıyla birlikte yeni coğrafyaların keşfedilmesiyle dedektifliğin yön değiştirdiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Americo Vespuçi'nin keşfettiği Amerika Kıtası ile birlikte dedektiflik de bu coğrafyaya yayılmaya başladı ve böylelikle bostanlı dedektiflik çalışmaları artık dünyada yeni yerlerde de yaygınlaşmaya başladı. Amerikan'ın efsane başkanlarından Kennedy, Beyaz Saray'da tamamen kendi adına çalışan istihbarat biriminde dedektif görevlendirmiş ve böylelikle dedektiflik mesleği dünyada resmi anlamda ilk olarak ABD'de karşımıza çıkmıştır.

Türkiye'de Dedektifliğin Tarihçesi

Ülkemizde ise dedektiflik genellikle devletin emniyet birimlerine bağlı istihbarat kadrolarında yer almaktadır. Ancak özel olarak dedektiflik faaliyetlerinin 1995 yılına gelininceye kadar herhangi bir şekilde yer almadığı görülmektedir. Devletin çeşitli istihbarat kadrolarında uzman dedektif olarak görev alan Bilal Kartal, işte bu boşluğu değerlendirmek adına tamamen kendi kuruluşu olan İzmir Dedektiflik AŞ kurarak böylelikle ilk kez yeni bir hukuksal atılıma imza atmayı başardı. İşte o günden bugüne değin çalışmalarına büyük bir hızla devam ederek dedektiflik çalışmalarının ülkemizde yayılarak ilerlemesine kaldığı yerden devam etmektedir. Bütün bu özellikleri itibariyle de önde gelen hizmetleriyle gerçekten de fark yaratmaya devam ettiğini bir kere daha kesinlikle dile getirmemiz mümkün hale gelebilecek nitelik olarak karşımıza çıkar.

İlkeleri

  • Tarafsızlık
  • Evrensellik
  • Adalet
  • Hakkaniyet
  • Atatürkçü düşünce anlayışı
  • Özel yaşamın gizliliği belli başlı ilkeleri olarak kurumsal olarak son derece güven veren yapısıyla karşımıza çıkmaktadır. İşte tüm bu ortada duran yaklaşımlar bağlamında değerlendirildiği zaman bostanlı dedektiflik çalışmalarıyla her açıdan gücüne güç katarak ilerlemeye devam ettiğini her yönden dikkate almamız gerekmektedir.

İdeali

İzmir Dedektiflik AŞ evrensellik ilkesine bağlı olarak Türk istihbaratının dünyaya örnek teşkil etmesini idealize etmektedir. Bunun yanı sıra tamamen yerli üretime dayanan dedektiflik malzemelerinin dünyanın dedektiflik şirketlerince de kullanılması amacına yönelik olarak arge tesisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ortada duran tüm bu nitelikler esas alındığı zaman gerçekten de kaliteden bir an dahi ödün verilmeksizin en iyi şekilde hizmetler aktarıldığını kesin olarak dikkate almamız mümkün hale gelecektir.

Yaklaşımı

ISO 10002 sertifikasına sahip ilk ve tek dedektiflik şirketidir. İşte bu anlayış çizgisinde değerlendirildiği zaman her anlamda müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla hareket ederek beklentileri bir arada tutmaya devam ettiğini söylememiz gerekmektedir. Ortada duran tüm bu hususlar dikkate alındığı zaman kaliteden ödün verilmeksizin her anlamda dikkat çeken yaklaşımıyla karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini söylemek gerekmektedir. Bu da her anlamda fark yaratan yaklaşım tarzı olarak kesinlikle söylenmesi gereken bir nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

İletişim

444 7 635 numaradan bostanlı dedektiflik iletişimiyle her açıdan sizlerin de tüm konularında en iyi şekilde hizmet alması mümkün olmaktadır. Böylece kaliteden ödün verilmeden beklentileri en iyi şekilde sunmaya devam eden özelliğine bağlı kalarak gerçekten de önde gelen yeniliklerini bir arada tutarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini dikkate almak gerekmektedir. Bütün bunlar da tamamen eşsiz yenilikçi özelliklere dayanarak karşımızdaki yerini korumaya devam eden hususlardan birisi olarak gerçekten de son derece önemli bir yaklaşım tarzı olarak söylenecek nitelik arasındaki yerini ifade eder mahiyettedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç