Hizmet Bölgelerimiz

Manavkuyu Dedektiflik

Manavkuyu Dedektiflik

Manavkuyu Dedektiflik, 1995 yılında kurulan Türkiye’nin en kapsamlı dedektiflik hizmetini sunan ve ülkemizdeki özel dedektiflik şirketlerinin tamamının öncüsü konumunda bulunan İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından sağlanan hizmetler ile tanınmaktadır. Özel dedektif Bilal Kartal tarafından kurulmuş olan şirketimiz, günümüzde ülkemizin sınırları içerisinde yer alan tüm il ve ilçelerde sürekli olarak hizmetlerini sağlamaktadır.

Piyasa Araştırma Hizmeti

Birçok farklı alanda faaliyet gösteren firmalar ya da yeni bir iş kurmak isteyen bir girişimci, yatırımlarını sağlayacakları piyasa hakkında nitelikli bir bilgiye sahip olması gerekmektedir. Ancak bu bilgi edinme sürecinde mutlaka profesyonel bir destek almak şarttır. Zira gözden kaçan küçük bir detay piyasaya girdikten hemen sonra batmaya sebep olabilmektedir. Kurumsal dedektifler, yatırım sağlanacak piyasa hakkında çok detaylı bilgiler edindiği araştırmalarını değerlendirerek raporlar ve girişimciler ya da firmalara sunmaktadır.

Patent Hırsızlığı Araştırma Hizmeti

Çağımızda bilim, teknoloji ve sanayinin hızla gelişiyor olması, insanlık adına fayda getirdiği kadar çeşitli sorunlar da ortaya koymaktadır. Kâr amacı güden kurumların, geliştirdikleri ürünleri üretmesi ve sonrasında ise satışa çıkartması söz konusudur. Aynı üründen üreten birçok farklı firmanın bulunması ise büyük bir rekabet oluşturmaktadır. Bu rekabetten sıyrılmanın en kolay yolu ise üretilen ürünün geliştirilmesidir. Bir ürünü geliştirip patentini almak, firmanın kazancına kazanç katmaktadır. Bazı fırsatçılar ise patent hırsızlığı yaparak firmaların haklarını yemektedir. Bu kişilerin tespiti için Manavkuyu Dedektiflik şirketimiz hizmettedir.

Sigorta Dolandırıcılığı Araştırma Hizmeti

İnsanlar kendi canlarını, mallarını ve tüm varlıklarını koruyabilmek adına sigortalatma isteğinde bulunabilmektedir. İnsanların bu isteklerini fırsat gören dolandırıcılar ise sigortalama adı altında, tüm varlılarına el koymaktadır. Sonrasında ise izini kaybettirmektedir. Bu durumlarda özel dedektiflik hizmetlerinden faydalanılması büyük bir önem konusudur. Özel dedektifler, dolandırıcıların nasıl hareket edeceğine dair önsezilere sahiptir ve bu sayede kısa süre içerisinde dolandırıcının yakalanması sağlanır.

Eş Takibi Hizmeti

Eşlerin birbirlerine olan güvensizlikleri ile beraber aldatma vakalarının görülmesi oldukça sık karşılaşılan bir durum olarak değerlendirilmektedir. Aldatılan kişiler ise yüksek ölçüde mağduriyet içerisinde kalmaktadır. Manavkuyu Dedektiflik hizmetlerinden bir tanesi olan eş takibi hizmeti ile aldatan kişi ve sevgilisi tespit edilebilmektedir. Bu belgeler, raporlanarak mahkemede kullanılma niteliğine de sahiptir.  

Sadakat Araştırması Hizmeti

Eşlerin birbirlerine olan sadakati de güven kadar büyük bir öneme sahiptir. Sadakatsizlik, çoğu zaman güvensizlikle beraber birleştiğinde aldatılma/aldatma eyleminin zeminini hazırlamaktadır. Aldatıldığından şüphelenen kişiler, dedektiflik hizmetleri ile bu durumun aslını öğrenme şansına sahip olmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç