Hizmet Bölgelerimiz

Antalya Dedektiflik

Antalya Dedektiflik

Özel dedektif Sayın Bilal Kartal’ın girişimleri 1995 yılında İzmir’de kurulmuştur. Türkiye’nin ilk özel dedektiflik şirketi olmasının yanında sahip olduğu tecrübe ile de dedektiflik alanında oldukça önde olan bir kuruluştur. İzmir Dedektiflik A.Ş. bireysel ve kurumsal müşterilerine profesyonel dedektiflik hizmete vermektedir. Bu amaçla Türkiye’nin 81 ilinde açtığı şubelerle tecrübesini ve imkanlarını ülkenin dört bir yanına ulaştırmaktadır.

Sunduğu Hizmetler

Dedektiflik alanında edindiği tecrübelerle müşterilerinin karşısına çıkan firma, sunduğu imkanlar ve geniş hizmet seçenekleri ile yaklaşık 25 yıldır profesyonel dedektiflik hizmeti vermektedir.

Dolandırıcılık Olaylarının Araştırılması

Teknolojinin gelişmesinin ve insanların birbirlerine kolayca ulaşabilmesinin pek çok yararları olsa da bu durumun bir takım sıkıntılar doğurduğu da yadsınamaz. Özellikle akıllı telefonlar ve internet tabanlı sosyal medya hesapları pek çok dolandırıcının hedefinde olan alanlardır. Belirledikleri kişilere telefonlarla ya da internet üzerinden ulaşıp kendilerini polis, savcı olarak tanıtarak oluşturdukları senaryo ile insanları kandırmaktadırlar ve çeşitli miktarlarda para istemektedirler. Özellikle son zamanlarda bu şekilde dolandırılanların sayısı oldukça fazladır. İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından sunulan "dolandırıcılık olaylarını araştırma’’ hizmeti ile bu şekilde mağdur olan kişilere yardımcı olunmaktadır.

Sadakat Araştırması

Pek çok farklı olaya ya da ihtiyaca yönelik olarak yardım sunan şirket, ‘sadakat araştırması’ hizmeti ile evliliğinde bu anlamda problemler yaşayan kişilere yöneliktir. Nikah memuru, şahitler ve sevdiklerinin huzurunda birbirlerine söz vererek çıktıkları evlilik yolunda, çiftlerden herhangi birisi sadık olma sözüne gölge düşürecek bir davranışta bulunduğunda birlikteliğin temelleri büyük yara alır. Eşinin bu şekilde sadakatsizlik yaptığından şüphelenen kişi ilgili dedektiflik bürosundan ‘sadakat araştırması’ hizmetini alarak bu konudaki kuşkularının doğru olup olmadığını öğrenme imkanına sahip olur. Ayrıca bunlar dahil olmak üzere şirketin sunduğu tüm hizmetler ve olanaklar, İzmir Dedektiflik başta olmak üzere Antalya Dedektiflik gibi şubelerinin tamamında sunulmaktadır.

Ücretsiz Danışma İmkanı

Kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübelerle daha da büyüyen firma, Türkiye’nin 81 iline açtığı şube ve bürolarla ülkenin her yerine profesyonel dedektiflik hizmetini götürmeyi başarmıştır. Dedektiflik yardımı almak isteyen bir kişi bulunduğu ilde yer alan örneğin; Antalya Dedektiflik gibi ilgili şubelere başvurarak ya da danışma hattı olan 444 7 635 numaralı hattı arayarak diledikleri zaman talepte bulunabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç