Hizmet Bölgelerimiz

Ankara Dedektiflik

Ankara Dedektiflik

İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde Türkiye’nin başkenti Ankara’da kurulan profesyonel dedektiflik bürosudur. Merkez şirkette gerçekleştirilen tüm faaliyetler buradaki büroda Ankaralı vatandaşlar için de kesintisiz ve verimli bir şekilde sunulmaktadır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nedir?

Özel Dedektif Bilal KARTAL öncülüğünde İzmir’de kurulan bir profesyonel dedektiflik şirketidir. Müşterilerine sunduğu geniş hizmet olanakları ile ihtiyaç duyulan alanda profesyonel dedektiflik yardımı yapılmaktadır. Şirketin kuruluş aşamasından itibaren attığı her adım hukuk kurallarına uygun, insan hak ve hürriyetlerine saygılı bir anlayışla gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda talepte bulunan vatandaşlara yardımcı olan şirket, Ankara’da yaşayan kişilere de Ankara Dedektiflik şubesi üzerinden hizmetlerini ulaştırmaktadır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nasıl Çalışır?

Yukarıda da belirtildiği gibi resmi belgeler ve izinler ışığında hareket eden şirketin çalışma prensibi şu şekildedir:

  1. Dedektiflik şirketine başvuru yapılır
  2. Yetkili ve müşteri arasında bir ön görüşme gerçekleştirilir
  3. Alınması istenen hizmet adı ve yapılması gerekenler kararlaştırılır
  4. Hizmet adı ve maliyeti hakkında görüşülür.
  5. Hizmet ve tutarda anlaşıldığı takdirde araştırma sürecine geçilir
  6. Şirket müşterinin talebi doğrultusunda araştırmasını yapar ve müşteriye detaylı bir rapor sunarak işlemi tamamlar.

Hangi Hizmetler Mevcuttur?

Talep edenlere profesyonel anlamda dedektiflik yardımında bulunmak isteyen şirket, çok geniş bir hizmet seçeneği ile müşterilerinin karşısına çıkar. Bunlar: Eş Takibi, Boşanma Davalarına Delil Toplama, Sadakat Araştırması, Evlilik Öncesi Araştırma, Adres Tespiti, Dolandırıcılık Olaylarının Araştırılması, Velayet Davalarına Delil Toplama, Özel İsteğe göre Araştırma Yapma, Personel Takibi ve Araştırması, Öğrenci Takibi, Kayıp Şahıs Araştırması, Faili Meçhul Olayların Araştırılması, Marka Sahteciliği ve İhlali Araştırması gibi pek çok farklı alana ve soruna hitap eden hizmet seçenekleri mevcuttur. Ankara’da yaşayıp bu hizmetlerden herhangi birini almak isteyen vatandaşlar Ankara Dedektiflik bürosu üzerinden tüm hizmetlere kesintisiz olarak ulaşabilmektedirler.

Nasıl İrtibat Kurabilirim?

Yaklaşık 25 yıllık birikimi ile Türkiye’nin 81 ilinde profesyonel dedektiflik hizmeti veren şirkete, 7 gün 24 saat boyunca ulaşılabilmektedir. Profesyonel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri hattımza ulaşarak talepte bulunabilir ve Türkiye’nin her yerinden bu hizmetlere ulaşabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç