Hizmet Bölgelerimiz

Diyarbakır Dedektiflik

Diyarbakır Dedektiflik

1995 yılında profesyonel dedektiflik hizmeti vermek amacıyla İzmir’de kurulmuştur. Bu anlamda da Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşır. Kişilerin yaşadığı bir takım olaylar ya da kurumsal firmaların araştırmak istediği belli konularda profesyonel yardımlar veren bir kuruluştur. Müşterilerine kaliteli ve güvenli olanaklar sunan İzmir Dedektiflik A.Ş. özellikle evlilik hayatında büyük engellerle uğraşan müşterilerine bu problemleri çözmesi için profesyonel yardımlarda bulunmaktadır. İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından Diyarbakır ilinde faaliyete geçirilen Diyarbakır Dedektiflik bürosu da bu şehirde yaşayan vatandaşlar için yardımcı olmaktadır. İşte söz konusu hizmetlerden birkaçı:  

Eş Takip Hizmeti

Toplumdaki pek çok bireyin büyük hayaller ve umutlarla adım attığı evlilik kurumu, kişilere çoğu zaman mutluluk getirse de bazı zamanlar içinden çıkılamayacak sorunlarla karşı karşıya kalmanıza da neden olabilmektedir. Özellikle çiftler için kırmızı çizgi olan sadakat konusunda yaşanabilecek bir takım problemler, bu kutsal birlikteliğin derin yaralar almasına neden olabilmektedir. Bu anlamda, eşlerinin evlilik kurumuna zarar verecek davranışlarda bulunduğundan şüphe eden kimseler, İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından verilen Eş Takip Hizmeti ile eşlerini tamamen hukuki ve profesyonel yollarla takip ettirerek bu kuşkularının doğruluğunu ya da yanlışlığını somut belgelerle sorgulama imkanına sahiptirler.

Evlilikten Önce Araştırma

Çiftlerin birbirlerine son derece bağlı olduğu mutlu bir evlilik yapmak her bireyin hayalidir. Bu anlamda yasalar önünde hayatını birleştirecek olan kişinin de iyi özelliklere ve temiz hayata sahip olmasını istemektedir. Evlilikten Önce Araştırma sayesinde kişiler aynı yastığa baş koyacağı müstakbel eşini pek çok özelliği ile tanıyacak ve hakkında bilgi sahibi olacaktır.

Sahip olduğu birikimi pek çok kişinin yararına sunmak isteyen şirket, Diyarbakır’daki insanların da bu olanaklardan faydalanabilmeleri için bu kente de bir büro kurmuştur. Şirketin sunduğu tüm hizmetlerden buradaki insanlar da 7/24 güvenli ve kesintisiz bir şekilde faydalanabilmektedir. Ayrıca yapacağı çalışmalarda mevcut toplum yapısını da dikkate alarak hareket etmektedir.

Profesyonel Dedektiflik 81 İlde

‘’Değerleri Korur’’ parolasıyla yola çıkan İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekte ve mevcut birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Hukuka uygunluk ve özel hayata saygı ilkesinden ödün vermeden faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç