Hizmet Bölgelerimiz

Altındağ Dedektiflik

Altındağ Dedektiflik

Ülkemizde ilk olarak İzmir’de Bilal Kartal tarafından kurulan şirketimiz, İzmir Dedektiflik A.Ş. öncülüğünde faaliyetlerine başlayan özel dedektiflik hizmetleri; Altındağ Dedektiflik gibi öncelikle İzmir ve ilçelerinde, sonrasında ise tüm Türkiye’de icra edilmeye başlanmıştır. Şirketimiz şuan özel olarak eğitim almış, alanında uzman ekipler ve profesyonel yönetimi ile beraber Türkiye’nin 81 ilinde hizmetlerini sağlamaktadır.

Sahte Ürün Araştırması

Kolay para kazanmanın vermiş olduğu rahatlık, insanları çeşitli suçlar işlemeye sürüklemektedir. Bu suçlardan bir tanesi de sahte ürün üretmek ve onu pazarlamaktır. Sahte ürün üretmek, asıl üreticinin emeğinin çalınması anlamına gelmektedir ve ürün hırsızları genel olarak “merdiven altı” olarak tabir edilen alanlarda faaliyetlerini göstermektedir. Bu nedenle de tespiti oldukça zor bir hal almaktadır. Ancak bu emek hırsızları, dedektiflerin kullanmış olduğu özel metotlar sayesinde kolayca yakayı ele vermekte ve yargıda cezalarını almaktadırlar.

Özel İsteğe Göre Araştırma

Altındağ Dedektiflik hizmetleri insanların yaşam standardının artması, günlük yaşamlarında karşılaştıkları sorunların kolay ve hızlı bir şekilde çözülmesi adına yapılan araştırmalar şeklindedir. İnsanlar özel isteklerini şirketimize bildirerek, istedikleri herhangi bir konuda araştırma talebinde bulunabilmektedir.

Kurumsal Araştırma Hizmeti

Altındağ Dedektiflik, aynı zamanda sadece şahıslar için değil, kurumlar için de çeşitli araştırma faaliyetlerinde bulunmaktadır. Özellikle firmalara karşı işlenen; patent hırsızlığı, sahte evrak oluşturma, dolandırıcılık, personel sorunları gibi konularda özel araştırmalar gerçekleştirilmektedir.

Eş Takibi Hizmeti

Son yıllarda yapılan araştırmalar, evliliklerin yüksek çoğunluğunun aldatma kaynaklı olarak, boşanma ile sonuçlandığını göstermektedir. Aldatan kişi kendini tatmin etmek için, eşinin yıpranmasına göz yummaktadır. Bununla beraber, aldatılan kişi ise hem maddi, hem de manevi açıdan büyük bir yıpranma yaşamaktadır. Fakat aldatan kişiler, çoğu zaman bu eylemlerini çok gizli yapmakta ve eşlerinin anlamasına engel olmaktadır. Küçük bir şüphe ile beraber aldatıldığını düşünen kişiler, profesyonel bir destek yardımı ile gerçeği öğrenmeyi tercih etmektedir.

Evlilik Öncesi Araştırması

Evlilik öncesi araştırması yapmak, daha sağlıklı bir evlilik ortamının kurulması açısından önem taşımaktadır. İnsanın hayatının geri kalanını paylaşacağı kişinin, kendisinden herhangi bir şey gizleyip gizlemediğini bilmek ve olduğu gibi görünüp görünmediğini öğrenmek çok büyük bir öneme sahiptir. Bu konuda da özel dedektiflerden profesyonel destek alan kişilerin sayısı günümüzde oldukça fazladır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç