Hizmet Bölgelerimiz

Bayraklı Dedektiflik

Bayraklı Dedektiflik

İzmir'in ilk özel dedektiflik şirketi olarak 25 yılın üzerindeki şirket profiliyle ülkemizin güvenini kazanan firmamız, bayraklı dedektiflik olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kesintisiz olarak sürdürdüğü dedektiflik & hukuki çözümleriyle her yönden sektörünün lider markası olmaya devam eden firma, bütün semt ve ilçelerde güvenilir uzman kadrosuyla ivedilikle sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır.

7 Günde Kesin Çözüm

İzmir'in ve ülkemizin ilk özel dedektiflik bürosu, sadece 7 gün içerisinde kesin çözümleri size sunuyor. Mahkemenin delil olarak kabul edeceği bilgi, belge ve bulgulara uzman dedektif kadrosu ve hukuk kadrosuyla sizlerle buluşturarak her yönden fark yaratmaktadır. Ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlara bağlı olarak gerçekten de dikkatleri üzerimize çeken yönleriyle son derece önem teşkil etmektedir.

Eş Takibi

Aldatmalar günümüzde aile kurumunun karşı karşıya kaldığı belli başlı problem. Özellikle sosyal medya araçlarının yaygınlaşması eşlerin birbirine olan sadakatini ciddi düzeyde sarsmış durumda. Bu gibi durumlara karşı bireysel olarak bayraklı dedektiflik sadakat araştırması, eş takibi hizmetleri veriyor.

Sosyal Medya Takibi

Sadakat araştırmasının bir parçası olarak takip etmek istediğiniz kişinin sosyal medya hesabının derinlemesine mercek altına alındığı bireysel dedektiflik hizmetlerinden biridir. Verilen bu hizmet neticesinde her anlamda kesin olarak sorunların çözümlendiğini de kesinlikle dile getirmemiz gerekiyor. Bu da son derece önem teşkil eden hususlar arasındaki yerini korumaktadır.

Güvenlik Soruşturması

Kurumsal hizmetlerinden olarak bayraklı dedektiflik işe alım sürecinde karşımıza çıkan arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması konularına ilişkin olarak sizlere kesin çözümler sunuyor. İşte bu özelliğinden hareket ederek her anlamda 24 saat ivedi çalışma temposuyla en iyi sonuçların sizlerle buluşturulduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Firma İçi Güvenlik Danışmanlığı

Özellikle dünyanın saygın şirketlerinin gereksinim duyduğu kurum içi güvenlik danışmanlığı konusuna yönelik olarak size kapsamlı olarak hizmetler verilmektedir. Ortaya konulan bu hizmetler neticesinde her anlamda son derece önem teşkil eden yönleriyle 7/24 zaman dilimine bağlı olarak en iyi hizmetlerin sizlerle buluşturulduğu konusunda da her yönden en iyi sonuçlar elde edilmektedir. Bu da fark yaratan özellik arasında gelmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç