Hizmet Bölgelerimiz

Sarıyer Dedektiflik

Sarıyer Dedektiflik

Özel dedektif Bilal KARTAL’ın girişimleriyle 1995 yılında kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’nin her pek çok yerinde olduğu gibi İstanbul’un Sarıyer ilçesine de dedektiflik bürosu kurmuştur. 1995 yılının Haziran ayında profesyonel dedektiflik hizmeti vermek amacıyla kurulan şirket, sahip olduğu birikim ile Türkiye’nin 81 ilinde dedektiflik bürosu açarak profesyonel dedektifliği ülkenin her bölgesine yaymıştır.

Hukuksal Yönü

Her meslekte olduğu gibi dedektiflik çalışmalarında da gerekli resmi belgeler ve ilgili kurumlardan alınacak izinler olmadan herhangi bir faaliyete geçilememektedir. Bu nedenle İzmir Dedektiflik A.Ş. kuruluş aşamasından günümüze kadar her hizmetini ve her çalışmasını anayasal kuralların çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Bunun yanında ‘değerlerinizi korur’ prensibinden hareketle hem müşterisinin hem de söz konusu hizmet içerisine dahil olan bireylerin haklarını gözetmektedir. İstanbul Sarıyer Dedektiflik dahil olmak üzere tüm şubelerinde de aynı anlayış hakimdir.

Hizmetler

Bireysel ve kurumsal başvurularda müşterilerin de gözlemleyeceği gibi pek çok farklı türde ve nitelikte hizmetler sunmaktadır. Eş takibinden piyasa araştırmasına, sanayi casusluğu araştırmasından boşanma davasına kadar birçok alanda hizmet olanaklarına sahiptir. Ayrıca şirket, İzmir merkezli olmasına rağmen İstanbul Sarıyer Dedektiflik gibi Türkiye’nin farklı bölgelerinde oluşturduğu şubelerin tamamında aynı hizmetleri aynı kalitede sunmaktadır.

Eş Takibi Hizmeti

Yaşam şartlarının farklılaşması ve toplumsal anlamda yaşanan değişimler hem bireyleri hem de hem de bireylerin oluşturduğu evlilik gibi birliktelikleri etkilemektedir. Yasalar önünde söz vererek hayatlarını birleştiren çiftler, mutlu ve huzurlu bir evliliği hayal ederek bu kurumu oluştururlar. Ancak bu birliktelik süresince çiftlerin önüne bir takım engeller de çıkabilmektedir. Söz konusu engeller bireylerin el ele verip dayanışma içinde çözeceği sıkıntılar olduğunda evlilik müessesesi yıpranmaktan kurtulur hatta bu durumdan daha da güçlenerek çıkar. Ancak sadakatsizlik ya da aldatma gibi fiiller, bu birliktelikte onarılamayacak yaralar açabilmektedir. Eşlerinin böyle eylem gerçekleştirdiğinden şüphelenen kişiler ‘eş takibi’ hizmeti ile hem bu durumu netleştirebilmek de hem de yuvasını koruyabilmek için erkenden tedbirler alabilmektedir.

7/24 Danışma

Sahip olduğu birikim ve nitelikli kadro ile profesyonel dedektifliği ülkenin her yerine ulaştıran şirket, kurduğu iletişim hattı ile müşterilerine 7/24 iletişim imkanı sunmaktadır. Arzu eden kişiler 444 7 635 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilmektedirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç