Hizmet Bölgelerimiz

Göztepe Dedektiflik

Göztepe Dedektiflik

İnsanlar hayatlarında birçok farklı sorundan dolayı istemedikleri olaylar ile karşı karşıya gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda, yaşanılan sorunların giderilmesi adına çözüm bulunması şart olmaktadır. Ancak bu sorunlar kimi zaman içinden çıkılamaz bir hal alabilmektedir. Bireyler, yaşadıkları ve içinden çıkamadıkları bu sorunlarda bir destek almak isteyebilmektedir. Bu noktada destek sağlamak amacı ile Göztepe Dedektiflik hizmeti de vermekte olan İzmir Dedektiflik A.Ş. devreye girmektedir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 yıl önce İzmir’de kurulduktan sonra oldukça kaliteli bir hizmet anlayışı ile beraber tüm Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir. Günümüzde ise Türkiye’nin 81 ilinde hayatında sorun olan insanların sorunlarına çözüm üretmek amacı ile hizmetlerini aynı şekilde sürdürmektedir. Eş takibi, boşanma davalarına delil toplama, evlilik öncesi araştırması gibi hizmetlerin yer almakta olduğu bünyesinde, son derece uzman kişiler görevini ehliyle yerine getirmektedir. Bu sayede Türkiye’nin en fazla tercih edilen dedektiflik firması olmaktadır.

Göztepe Dedektiflik Güvenli mi?

Ülkemizde özel dedektiflik hizmetleri tamamen toplumsal ahlak yasaları ve hukuk kanunları çerçevesi içerisinde yürütülmekte olduğundan dolayı yasal olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle de insanların aklında herhangi bir soru işareti oluşmamaktadır. Aynı zamanda özel dedektiflerin araştırmalarında elde etmiş oldukları deliller, yine mahkemelerde delil olarak kullanılabilmektedir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde yer alan hizmetlerde büyük bir gizlilik politikası yürütülmektedir. Bu gizlilik politikasında, İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde paylaşılan kişilerin özel bilgilerinin üçüncü kişiler ya da başkaları ile paylaşılması söz konusu değildir. Bu nedenle de firma, tüm müşterilerinin bilgilerini en güvenli şekilde saklamaktadır ve sadece işi devralan ekip ile paylaşılmaktadır. Bu da insanların Göztepe Dedektiflik yorumlarına bakıldığında oldukça olumlu yorumlar yaptığını gösteren en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Göztepe Dedektiflik Eş Takibi

Günümüzde yaşanan boşanma davaları irdelendiğinde, birçoğunun aldatmaya dayalı boşanma davaları olduğu açıkça görülebilmektedir. Bu tür olayların yaşandıktan sonraki etkileri ise oldukça büyüktür. Aldatılan kişi, eşine dava açtığında elinde yeterli delili bulunmamasından dolayı ne yazık ki maddi ve manevi olarak yaşamış olduğu zararın karşılığını alamamaktadır. Bu nedenle de delil toplanması gerekmektedir. Ancak delil toplama işi son derece dikkatli yapılması gereken zor bir iştir. Bu sebep göz önünde bulundurulduğunda, her işi ehlinin yapması gerektiği gibi özel dedektiflerden faydalanılarak delil toplamak her zaman daha olumlu sonuca ulaşmaya imkan tanımaktadır.

Eş takibi hizmeti veren İzmir Dedektiflik A.Ş. aldatılan kişiden almış olduğu bilgiler ışığında derhal harekete geçerek en kısa süre içerisinde davayı sonuca eriştirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Aldatan kişi hakkında iyi bir analiz yaparak, bu analiz ile beraber göz hapsine almakta ve kesinlikle fark edilmeden kanıt toplama işlemini gerçekleştiren ekipler, sonuca en hızlı şekilde erişmektedir. Bunun en önemli unsuru ise uzun yıllar boyu verilen hizmetlerin tecrübesidir.

Göztepe Dedektiflik Dolandırıcılık Araştırması

Son yıllarda haberlerde dahi oldukça sık duyulan dolandırılma vakaları oldukça fazlalaşmıştır. Bu konuda insanların duygularını sömüren ve kandırarak insanları maddi ya da manevi bir şekilde zarara uğratan dolandırıcılar, çoğu zaman izlerini kaybettirerek yok olmaktadır. Ancak bu konuda özel dedektiflik hizmeti sağlayan İzmir Dedektiflik A.Ş. dolandırıcılık araştırmasını gerçekleştirerek, dolandırıcıyı ortaya çıkartmaktadır. Bu sayede dolandırılan kişi savcılıktan suç duyurusunda bulunabileceği kanıtlar elde etmiş olmaktadır.

Göztepe Dedektiflik İletişim

Göztepe Dedektiflik hizmeti ile de bilinmekte olan İzmir Dedektiflik A.Ş. ile iletişime geçmek için dedektiflik.com.tr web sitesi ziyaret edilerek 7 gün 24 saat canlı destek alınabilmektedir. Bunun yanı sıra aklındaki soruların yanıtını merak edenler ve tüm sorunlarına çözüm bulmak isteyen kişiler, 444 7 635 numaralı telefon hattı üzerinden müşteri hizmetleri aracılığıyla destek alabilmektedir. Oldukça ilgili ve profesyonel çalışanları sayesinde İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’deki özel dedektiflik sektöründe oldukça fazla beğeni toplamıştır.  

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç