Hizmet Bölgelerimiz

Adalar Dedektiflik

Adalar Dedektiflik

Dedektiflik hizmetleri günümüzde son derece önem taşıyan alanlardan birisi haline geldi. Bu yönden büyük ölçekli kurumlar firma içi güvenliğinin sağlanması bakımından dedektiflik şirketleriyle çalışmaktadır. 

Kişiler de adalar dedektiflik şirketleriyle çalışarak sadakat araştırması, öğrenci takibi, kayıp şahıs araştırması, çalıntı oto hırsızlığı, dolandırıcılık araştırması gibi konularda hizmet almaktadır.

Bireysel Hizmetler

 • Dolandırıcılık
 • Hırsızlık
 • Kayıp araştırması
 • Sadakat araştırması
 • Arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması başlıca adalar dedektiflik bireysel hizmetleri olarak karşımıza çıkıyor.

Kurumsal Hizmetler

 • Firma içi güvenlik danışmanlığı
 • Marka tescili araştırması
 • Güvenlik soruşturması
 • Patent hırsızlığı
 • Fikri ve sınai hak araştırması
 • Personel takibi ve soruşturması gibi belli başlı hizmetler olarak karşımıza çıkmaktadır.

24 Saat Hizmet

Her yönden dedektiflik hizmetleri hem kişi hem de kurumlara yönelik olarak 24 saat verilmektedir. Böylelikle her yönden kişisel ve kurumsal güvenlik konularına ilişkin olarak sizlerin en iyi şekilde bu hizmetlerden yararlanması son derece olanaklı hale gelen özelliklerden birisi olarak karşımıza çıkar. Tümüyle ortada duran sıra dışı yaklaşımlara dayanarak her anlamda adalar dedektiflik hizmetinin sizlerle buluşturulmaya devam edildiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde son derece önem teşkil ettiğini vurgulamak gerekmektedir.

Türkiye'nin Her Yerinde

İstanbul ili ve ilçesinin tamamına verilen hizmetlerin yanı sıra Türkiye'nin 81 iline de dedektiflik hizmetleri verilmektedir. Böylelikle günümüzde son derece önemi artarak gelişen istihbarat ve bilgi güvenliği konularının gerçekten de son derece önemli konular arasında geldiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir.

Elbette ortada duran bu özellikler neticesinde incelenecek olunursa her anlamda 24 saat kesintisiz olarak dedektiflik konusunda sizlere en iyi hizmetlerin sunulmaya devam edildiğini dile getirmemiz gerekmektedir. Böylelikle tüm yönleriyle kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlara bağlı olarak en iyi hizmetlerin sizlere sunulmaya devam edilmekte olduğunu kesinlikle vurgulamamız gerekmektedir. Bütün bu özellikler çerçevesinde her yönden önem teşkil eden hususlardan birisi olarak karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini söylemeliyiz. Bütün bunlar da 7/24 dedektiflik hizmetleri verilerek daima mümkün olan niteliklerden birisi olarak karşımıza çıkar.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç