Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Dedektiflik

İstanbul Dedektiflik

Türkiye nüfusunun yüzde 20’si İstanbul’da yaşamaktadır. Hakkında birçok şarkılar söylenmiş, şiirler okunmuş, romanlar yazılmış bu kent, dünyanın en bilinen metropollerinden biridir. İstanbul, rüyalar şehri olarak tanımlanır ancak kozmopolit yapıdaki bu kentte yaşamanın zorluğu inkâr edilemez. Emniyet istatistiklerine göre İstanbul’da her dakikada bir suç işlenmektedir. Böyle bir şehirde yaşayıp ta sevdikleri kimseler için endişelenmeyen, çevresindeki insan dalgasından şüphelenmeyen kimse yok gibidir. Bunların yanı sıra adli konularda çıkmaza düşülen durumlar olabilir. İstanbul dedektiflik sizin her türlü meselenizde, profesyonel yaklaşımı ile hizmetinizdedir. Sadece İstanbul'da değil tüm Türkiye'de çalışmalarımız bulunmaktadır.

İstanbul Dedektifliği Seçmenizin Nedeni

Özel dedektiflik hizmeti insanların; ailevi konularında, hukuksal süreçlerinde, kurumsal yaşamlarında, talep ettikleri doğrultuda kanıtların toplanması ve bunları talep eden kişilere sunma sürecidir. Mesleğin en önemli şartı mahremiyettir. Yasal çerçevede müşteriler tarafından istenilenler, büyük bir gizlilik içinde yerine getirilir ve deliller üçüncü bir kişi ile paylaşılamaz. Çalışmaların gizlilik içinde yapılacağının garantisi müşteriye verilmelidir aksi takdirde güven ortamı sağlanamaz. Bir diğer önemli konu dedektiflik kadrosunun tecrübeli kişilerden, özel dedektiflik hizmeti verebilecek kapasiteye sahip insanlardan oluşması gerekliliğidir.

Bizler İstanbul dedektiflik olarak bu mesleği yapabilmek için gerekli yasal mevzuatlara sahip, ilgili kurumlardan çalışma iznini edinmiş güvenilir bir firmayız. Ele aldığımız her meseleyi büyük bir ciddiyetle ve üzerinde titizlikle çalışarak çözmekteyiz.

Neden Profesyonel Destek Almalıyız?

Büyük şehirlerin keşmekeşi içinde ailenizi korumak, çocuklarınızın seçimlerini denetlemek, şüpheli durumlarda eşinizin sadakatinden emin olmak, kayıp yakınlarınızın bulunmasını sağlamak gibi takip etmekte zorlandığınız durumlarda profesyonel destek alabilirsiniz.

Refah bir yaşam tarzı ve çocuklarımızın geleceği için çalışmak zorundayız. Bu yüzden günümüzün önemli bir bölümünü iş yerinde geçiriyoruz.

Hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz İş yaşamında personel takibi, icra konuları, ortak araştırması, bayi araştırması gibi mevzularda destek almak başarınızı arttırmanızda önemli rol oynar.

Hukuki davalarda danışmanlık hizmeti ve kanıt toplama desteği ile meselelerinize çok daha kolay ve daha hızlı çözüm bulabilirsiniz. Aradığınız çözüm İstanbul dedektif hizmetlerindedir.

Hayatın ritmi içinde yaşanan her ne olursa olsun bazen profesyonel yardım almak gerekebilir. Bu çözüm işlerin daha rahat yürümesini sağlarken, bilirkişilerin desteği sizi rahatlatır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç