Hizmet Bölgelerimiz

İzmir Cumhuriyet Dedektiflik

İzmir Cumhuriyet Dedektiflik

İzmir Cumhuriyet Dedektiflik Bürosu kurulduğu günden bu yana müşterilerine kaliteli ve dürüst hizmet vermeye devam etmektedir.  Alanında uzman ve profesyonel kadrosu ile hizmet veren firmamız tüm özel dedektiflik işlerini gizlilik ve güvenilirlik temelinde gerçekleştirmekte ve müşterilerine daima kaliteli ve iyi bir hizmet sunmaktadır. Yapılan araştırma sonucunda elde edilen tüm belge ve bilgiler hizmet talep edilene sunulduktan sonra tamamen imha edilmektedir.   

Müşterilerimiz ile yaptığımız işlerde en temel ilkelerimiz gizlilik, güven ve dürüstlüktür. Firmamız ile yapılan anlaşma sonucunda firmamıza verilen bilgiler ya da araştırma esnasında toplanan bilgi ve belgeler asla 3. kişilerle paylaşılmamaktadır. Sırlarınızın gizliliği tarafımızca yapılan sözleşme ile koruma altındadır.   

Kadromuz

İzmir Cumhuriyet Dedektiflik Bürosu olarak tüm ekibimiz alanında eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde, polis ve askeri okullarda eğitim almış dedektiflerimizin yanı sıra firmamız tüm müşterilerimize hukuki ve teknik personeli ile de yardımcı olmaktadır. Araştırılacak ve toplanacak tüm bilgiler hukuka uygun bir zeminde toplanmakta ve belgelenmektedir. Bu konuda ekibimiz içerisinde yer alan hukuk personelimiz müşterilerimizi açıkça bilgilendirmektedir. Ayrıca belgelerin kaliteli bir şekilde toplanması aşamasında en ileri teknolojiyi oluşturmamızı sağlayan teknik bir ekibimiz de bulunmaktadır. 

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

İzmir Cumhuriyet Dedektiflik Bürosu olarak müşterilerimize hukuki alanlar, kurumsal hizmetler ve bireysel hizmetler çerçevesinde hizmetler verilmektedir. Firmamız kurumsal ve bireysel müşterilerimizin hukuksal anlamadaki tüm talep edilen işlerini yerine getirmektedir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimiz;

 • Tüm hukuk ve ceza davaları için delil toplanması hizmeti,
 • İcra davaları için borçluların adreslerinin tespit edilmesi,
 • Borçluların mallarını kaçırdığı durumlarda kaçırılan malların adreslerinin belirlenmesi,
 • Leasing, kiralama firmaları, bankalar ve finans kurumlarının borçlularının takibi
 • Hukuk ve ceza davalarında yargılanmaya konu olan dosyalar için delil toplanması
 • Markaların izin alınmadan kullanılması ve üretilen ürünlerin taklit edilerek kopyalanması, üretilmesi, izinsiz şekilde çoğaltılması, satılması,  gibi yasal olmayan durumların araştırılarak tespit edilmesi,
 • Firmaların ürünlerini kopya ederek gayri resmi iş yapan kişilerin adreslerinin tespit edilmesi
 • Güvenilir yatırımlar yapmak isteyen kurum ve kuruluşlar için talep edilen araştırmaların yapılması
 • Eşlerin birbirlerine karşı sadakatsiz davranışlarının tespit edilmesi,
 • Çocukların alkol, sigara ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklar edinip edinmediklerinin araştırılarak okula gidiş saatlerinin kontrol ve tespiti,
 • Evlenmek isteyen bireylerin evlenmeyi düşündükleri eşlerinin güvenilirliği veya sadakatlerinin tespit edilmesi.

Özel Dedektiflik Firma Seçimi

Ülkemizde son dönemlerde özel dedektiflik firmalarının sayısı gittikçe artmaktadır. Bireysel ve kurumsal özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişi veya kurumların maddi ve manevi zararlara uğramaması için dedektiflik hizmeti almadan önce firma seçiminde çok dikkatli olmaları gerekmektedir.

Özel dedektiflik firmalarında dikkate dilmesi gereken en temel unsurlardan birisi söz konusu firmanın adresinin, vergi kaydının ve sabit ofis telefonlarının olup olmadığıdır. Sizinle yalnızca mail adresi veya cep telefonu bilgisi vererek iletişimde olan firmalara güvenilmemeli ve kesinlikle özel bilgilerini vermemelisiniz. Aksi takdirde çok büyük maddi ve manevi zararlarla karşılaşabilirsiniz.

Görüşme talep ettiğiniz dedektiflik firması ile mutlaka yüz yüze tanışmalı ve hatta görüşmeyi dışarıda değil firmada yapmalısınız. Firmanın bir vergi kaydının ve diğer resmi evraklarının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Anlaşmaya karar verdiğiniz takdirde bir sözleşme talep ederek karşılıklı resmi bir sözleşme imzalayıp, sözleşmenin bir nüshasını talep etmelisiniz. Tüm bu süreçler tamamlanıp firmaya ilişkin emin olmadan asla özel bilgilerinizi paylaşmayınız.

İzmir Cumhuriyet Dedektiflik’ ten hizmet almak isteyen tüm değerli müşterilerimiz 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımızı arayarak bilgi alabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç