Hizmet Bölgelerimiz

Aydın Dedektiflik

Aydın Dedektiflik

Aydın Dedektiflik bürosu olarak öncelikli amacımız danışanlarımıza istedikleri kalitede, gizlilik seviyesini en üst seviyede tutarak hizmet verebilmektir. Amacımız sadece şirketimiz kapsamında kar sağlamak değil müşteri memnuniyetini sağlayarak dedektiflik hizmeti sektöründe Türkiye liderliğini elinde tutarak, dünya liderliğine ulaşabilmektir. Bu yüzden de deneyimli ekibimiz ile tüm hukuk, yasa ve kurallar çerçevesinde, Türkiye de kullanılan son teknolojik ürünler ile danışanlarımıza destek vermekteyiz.

Sertifikasyonlarımız Uluslararası Düzeydedir

Sorununuz ne olursa olsun, kafanıza takılan ve sizi rahatsız eden herhangi bir durumun çözülmesi için probleminiz problemimizdir bakış açısı ile çalışmaktayız. Bu nedenle de müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktayız. Aydın Dedektiflik bürosu olarak gerekli olan bütün yasal belgelere ve standartlara sahibiz. Bu sayede birçok bölgeye ve uluslararası düzeyde de destek vermekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Aydın Dedektiflik bürosu olarak ihtiyacınız olan bütün dedektiflik hizmetini sağlamaktayız. Eş takip sistemimiz, boşanma davaları için desteğimiz, sadakat araştırmalarımız, evlilik öncesi kimlik belirsizliklerini ortadan kaldırma, adres tespiti çalışmaları, dolandırıcılık konusunda delil toplama hizmeti, velayet davalarında destek olma, özel istek çalışmaları ve personel takibi gibi birçok hizmet alanımız bulunmaktadır. Firmamız için bu hizmetleri verirken özellikle gizlilik ve müşteri memnuniyetini her zaman sağlamak oldukça önemlidir.

Gizlilik Temel İlkemizdir

Danışanlarımıza verdiğimiz tüm desteklerde temel ilkemiz gizlilik ilkesidir. Danışanlarımızın istediği doğrultuda destek olunmakta, periyodik olarak bilgilendirilmekte ve bulunan tüm bilgiler gizlilik çerçevesi dâhilinde yapılmaktadır. Bu yüzden de işe başlamadan önce muhakkak gizlilik sözleşmesi iki taraflı olarak imzalanmakta ve danışanlarımız garanti altına alınmaktadır. Kafalarında herhangi bir soru işareti kalmadan hizmetimizi satın alabilmektedir.

Son Teknolojik Ürünleri Kullanıyoruz

Aydın Dedektiflik bürosu olarak danışanlarımıza son teknolojik ürünler ile destek vermekteyiz. Gerek kendi geliştirdiğimiz gerekse dünya çağında dedektiflik hizmetinde kullanılan tüm teknolojik ürünleri kullanarak en kısa sürede çözüme ulaşmaya çalışmaktayız. Bu yüzden de Aydın Dedektiflik bürosu olarak ARGE çalışmalarına oldukça öncem vermekteyiz. Yaptığımız bu geliştirmeleri sadece kendimiz kullanmayıp aynı zamanda fuar gibi yerlerde de başka güvenlik hizmeti veren şirketler ile de paylaşmaktayız. Bu sayede piyasaya da dedektiflik hizmeti konusunda öncülük etmekteyiz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç