Hizmet Bölgelerimiz

Van Dedektiflik

Van Dedektiflik

Dedektiflik Hizmetleri
Günümüzün hızlı hayat temposu içerisinde koşuşturan insan, bazen çözümleyemediği durumlarla ya da kişilerle karşılaşabilir. Böyle zamanlarda işin ehli olan kişilere başvurulur. Ayrıca dedektiflik hizmetleri sadece olağanüstü durumlarda değil, olağan durumlarda da yardım alınacak bir alandır. Yeni bir iş kurmayı düşünenlerin piyasa hakkında araştırmaya ve güvenilir bilgiler edinmeye ihtiyaç duyması gibi.

Van Dedektiflik Büroları
Van dedektiflik hizmetleri veren firmalar arasında sektörde öncü firma olma özelliğine sahip İzmir Dedektiflik A.Ş. ilk sırada yer alır. Van merkezde, tüm ilçe ve beldelerde çalışan firma, 1995 senesinde Türkiye'de ilk özel dedektiflik bürosu olarak kurulan ve günümüzde de halen varlığını sürdüren köklü bir firmadır. Firma ilk olarak İzmir ilinde kurulduğu için ismini oradan almıştır ve merkezi de İzmir'dir. Kurulduğundan itibaren hızla yükselmiş ve günümüzde Türkiye'nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmektedir. 81 ilde aktif olarak, yedi gün yirmidört saat çalışan firma dedektiflik faaliyetlerini ülke sınırları dışında da dünyanın birçok yerinde yürütmektedir.

Van Dedektiflik Hizmetleri
Van dedektiflik hizmetleri konusunda kaliteyi ve profesyonelliği ilke edinen İzmir Dedektiflik Bürosu'nun sunduğu hizmetler şöyledir: Eşlerle ilgili takip ve araştırmalar, öğrenci ve çevre takipleri, faili meçhul olayların araştırılmaları, kayıp kişiler hakkında araştırmalar, gereken adreslerin bulunması, firmalar için güvenlik danışma hizmetleri, firmalarda çalışan personel hakkında gereken takip ve araştırmalar, sahte markaların ve çalıntı patentlerin araştırılması, markaların ihlalinden kaynaklı durumlarda araştırmalar, çalınan eşya ve otomobillerin araştırılması, evlenilecek kişiler hakkında bilgi toplama, ortaklık konularında gerekli araştırmalar, çeşitli davalar için delil toplama gibi. Ayrıca müşterilerin özel talepleri doğrultusunda da gerekli araştırmalar yapılır.

Van Dedektiflik Fiyatları
Van dedektiflik hizmetlerinde en çok tercih edilen firma olan İzmir Dedektiflik Bürosu'nun fiyatları sanıldığı gibi çok yüksek değildir. Kalitesini ve profesyonelliğini yıllardır olumlu medya haberleri ve kazandığı uluslararası belgelerle ispatlamış olan firmanın personelleri alanında uzman ve oldukça deneyimli kişilerdir. Genellikle emniyet, askeriye ve hukuk alanında emekli olan personeller yönetiminde çalışan firma, her türlü araştırmasını derin bir gizlilikle yürütmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç