Hizmet Bölgelerimiz

Tokat Dedektiflik

Tokat Dedektiflik

Dedektiflik Hizmetleri
Her insan zaman zaman herhangi bir olay ya da kişi karşısında aydınlanmayı ister. Her işin uzmanı o işi en iyi sonuçlandıracak olandır. Bu sebeple dedektiflik hizmetleri günümüzün karmakarışık hayat akışında herkesin ihtiyaç duyacağı bir alandır. Herhangi bir araştırmanın doğru ve kesin sonuçlanabilmesi için dedektiflik bürolarına ihtiyaç duyulur.

Tokat Dedektiflik Büroları
Tokat dedektiflik büroları içerisinde en köklü geçmişe sahip olan firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. 1995 yılında, İzmir'de kurulan firma kısa zamanda tüm yurt genelinde ve yurtdışında faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmanın genel koordinatörü Mustafa ALNIAK, birinci sınıf emniyet müdürlüğü görevinden emekli olmuş bir kişidir. Firma personelleri emekli emniyet mensubu ve emekli hukukçulardan oluşan deneyimli bir kadrodur. İzmir Dedektiflik Bürosu, Tokat merkezde, tüm ilçe ve beldelerde hizmetlerini son hızla sürdürmektedir.

Tokat Dedektiflik Hizmetleri
Tokat dedektiflik bürolarının arasında kalite ve deneyimle öne çıkan İzmir Dedektiflik Bürosu'nun sunduğu hizmetler şunlardır: Eşlerin takibi, evlilik öncesi gereken araştırmalar, öğrencilerin takibi, boşanma ve velayet davalarında kullanabilmek için delil toplama, kayıp kişilerin ve adreslerin bulunması, çalıntı oto ve eşyaların araştırılması, piyasa araştırmaları, marka ihlallerinin ve sahteciliklerinin araştırılması, iş yerleri için özel güvenlik danışmanlığı, iş yerlerindeki personellerin takibi, her türlü dolandırıcılığın araştırılması gibi. Ayrıca kişilerin özel istekleri doğrultusunda gerekli araştırmalar da yapılır.

Tokat Dedektiflik Fiyatları
Tokat dedektiflik firmalarının arasında en deneyimli ve profesyonel olan İzmir Dedektiflik Bürosu'nun fiyatları oldukça uygundur. Yedi gün yirmidört saat hizmet veren firma personelleri, alanında uzman ve oldukça deneyimli kişilerdir. Her müşteriye özgü araştırma grupları oluşturulup, gruptaki dedektifler sadece o olayla ilgilenmektedir. Araştırmalar gizlilik sınırlarında yürütülmektedir. Olayların aydınlığa kavuşması için gerektiği zaman devletin ilgili kurum ve kuruluşlarıyla iş birliği içinde çalışılmaktadır. Türkiye'deki ilk özel dedektiflik bürosu olan İzmir Dedektiflik A.Ş. çalışmalar sırasında ilgili müşteri ile veri alış verişi prensibi çerçevesinde yolunda ilerlemekte ve daha hızlı sonuçlar almaktadır. Tokat'ta bulunan bürosunda da her ilde olduğu gibi dedektiflik personelleri üst düzey kalitede hizmet vermektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç