Hizmet Bölgelerimiz

İzmir Üçyol Dedektiflik

İzmir Üçyol Dedektiflik 

Özel dedektiflik sektörü, dünyada birçok ülkede yaygın bir meslek haline gelmiştir. Ülkemizde ise 1995 yılında Bilal Kartal tarafından şirketimiz kurularak; İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’deki özel dedektiflik sektörüne öncülük etmektedir. İzmir’in tüm ilçelerinde olduğu gibi İzmir Üçyol Dedektiflik hizmeti de şirketimiz bünyesinde yer almaktadır.

Sadakat Araştırması

Son yıllarda insanların birbirlerine karşı büyük bir güven problemi yaşamakta olduğu gözlemlenmektedir. Bununla beraber evlilik yoluna girmiş olan çiftlerin de bazen birbirlerine karşı güvensizlik duyabilmesi mümkündür. Özel dedektifler sadakat araştırması gerçekleştirerek, güvensizlik duyulan kişi hakkında geniş ölçüde bir bilgi toplayabilmektedir. Bu sayede yapılacak bir yanlışın önüne geçilmiş olunabilmektedir.

Kurumsal Araştırma Hizmetleri

İzmir Üçyol Dedektiflik insanların özel isteklerinin yanı sıra, tüm kurum ya da kuruluşların özel istekleri doğrultusunda da hizmet verme yetkinliğine sahiptir. Kurumların istemiş oldukları tüm konularda araştırma hizmeti vererek, prestij ve itibar açısından zarar görmesi engellenmekte; aynı zamanda kâr amacı güden firmaların daha yüksek kazanç elde etmesine yardımcı olunmaktadır.

Bayi Araştırma Hizmeti

Bayilik almak, sektöre yeni atılım sağlayan girişimciler için oldukça fazla tercih edilen bir durumdur. Zira yeni bir işletme kurmak, oldukça yüksek maliyetlere neden olabilmektedir. Aynı zamanda alınan işletmenin sektörde tutunması, bilinen bir markanın bayiliğine göre daha zordur. Bu nedenle firmalar bayilik vermekte, girişimciler de bu imkandan faydalanmaktadır. Ancak firmaların vermiş olduğu bayiliklerin kimi zaman yanlış tercih ve konumlarda kullanılması, firmanın itibarının zedelenmesine neden olabilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçilmesi de özel dedektiflerin yapacakları araştırma sayesinde olmaktadır.

Ortaklık Araştırma Hizmeti

İzmir Üçyol Dedektflik hizmetleri arasında yer alan ortaklık araştırması hizmeti, firmaların çeşitli nedenlerden dolayı ortaklık kuracakları kişinin güvenilir olup olmadığının tespit edilmesine yardımcı olmaktadır. Birçok işletmenin yanlış kurulan ortaklıklar yüzünden batması ya da kişilerin dolandırılması, aslında özel dedektifler tarafından yapılacak bir ortaklık araştırmasının ne denli önemli olduğunun göstergesidir.

Evlilik Öncesi Araştırması

Evlilik son derece dikkatli karar verilmesi gereken bir eylemdir. İnsanların evlenecekleri kişiyi iyi tanıyamaması, evlilik sonrası istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu nedenle dedektifler tarafından yapılacak bir evlilik öncesi araştırması, evlenilecek kişi hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olma ve buna binaen karar verme açısından çok önemli olarak görülmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç