Hizmet Bölgelerimiz

Osmaniye Dedektiflik

Osmaniye Dedektiflik

Dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan her toplumun mutlaka bir takım sorunları vardır. Bunlar çok geniş kapsamlara yayılacak sosyal sorunlar olduğu gibi kişileri ilgilendiren bireysel sorunlarda olabilmektedir. Kimi insan yaşam şartlarından, evliliğinden veya çalışma hayatından kaynaklanan problemleri kendi başına halletmeye çalışır. Kimisi de daha net ve sağlıklı çözüm bulmak amacıyla birilerinden yardım ister. Toplumdaki bu yardım arayışı çok da uzak olmayan bir zamanda yeni bir mesleğin doğmasına yardımcı olmuştur: Dedektiflik. Kişilerin ya da kurumların bir takım talepleri doğrultusunda, devletin yasal olarak çizdiği sınırları aşmadan araştırma ve soruşturma yaparak bilgi toplamasına dedektiflik denir. Bunun yanında dedektiflik sadece var olan bir problemi çözmek değil, aynı zamanda herhangi bir konu ya da durum hakkında bilgi toplama görevini de üstlenir. Dünya çapında yaşanan bu gelişmeler elbette Türkiye’ye de yansımış ve 1995 yılında ilk özel dedektiflik şirketi olan İzmir Dedektiflik A.Ş. açılmıştır.

Nedir Bu İzmir Dedektiflik A.Ş.

Yukarıda da bahsedildiği gibi 1995 yılında İzmir merkezli olarak kurulan ve talep eden kişi ya da kurumlara profesyonel dedektiflik hizmeti veren bir kuruluştur. Mevcut Genel Müdürü olan Sayın Bilal KARTAL aynı zamanda şirketin kurucusu ünvanına sahiptir. Merkezi İzmir’de bulunan şirketin, Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren dedektiflik büroları mevcuttur. Bunlardan birisi de Osmaniye Dedektiflik bürosudur.

Yasal Boyutu Nedir?

Dedektiflik tanımında da yer alan ‘devletin çizdiği yasal sınırlar’ ifadesinde olduğu gibi İzmir Dedektiflik A.Ş. kuruluş tarihi olan 1995 yılından beri gerekli izinleri alarak ve ilgili makamların verdiği resmi belgeleri temin ederek tamamen yasal bir çerçevede çalışmalarını yürütmüştür. Ayrıca dedektiflik mesleğinin doğası gereği, çalışmaların merkezinde genelde insanlar olduğundan dolayı, kişi hak ve hürriyetlerini dikkate alarak hizmetlerini sunmaktadır.

Çalışma Aşamaları Nasıldır?

Profesyonel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişi ile bir ön görüşme gerçekleştirilir. Görüşmenin ardından kişinin yardım almak istediği durum veya problem belirlenerek ilgili hizmete yönlendirilir. Uygulanması düşünülen hizmetin özellikleri ve maliyeti müşteriye sunulup onayı alındıktan sonra çalışmalara başlanır ve araştırma-soruşturma işleminin ardından müşteriye detaylı bir rapor sunularak profesyonel dedektiflik hizmeti tamamlanmış olur.

Nasıl İletişime Geçilir?

Haftanın her günü ve saati açık olan 444 7 635 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirler. Talep ettikleri dedektiflik hizmetini Osmaniye Dedektiflik bürosunda da olduğu gibi Türkiye’nin her ilinde alabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç