Hizmet Bölgelerimiz

Konya Dedektiflik

Konya Dedektiflik

Dünya nüfusunun artması ve toplumların gelişmesiyle bireysel ve sosyal sorunlar da artmıştır. Bunlarla ilgili çözüm yolu sunan pek çok meslek ve kurum ortaya çıkmıştır. Bu anlamda yakın dönemde gittikçe popülaritesi artan bir meslek de dedektifliktir. Türkiye’de dedektiflik anlamında öncü olan kuruluş 25 yıllık birikimi ile İzmir Dedektiflik A.Ş.’dir.  

İzmir Dedektiflik A.Ş.

Özel dedektiflik alanındaki gayretlerini kurumsal bir kimliğe büründürerek insanlara ulaştırmak isteyen Sayın Bilal Kartal, 1995 yılında gerçekleştirdiği girişimlerle İzmir Dedektiflik A.Ş.’ni kurmuştur. Yaptığı tüm faaliyetler ve attığı tüm adımlarda hukuk kurallarını ve insan haklarını göz önünde bulundurarak hareket etmektedir. Müşterilerine Velayet Davalarına Delil Toplama ve Öğrenci Takibi gibi pek çok alanda hizmetler vermektedir. Bu hizmet alanlarından birisi de Konya Dedektiflik bürosudur.

Velayet Davalarına Delil Toplama

İki yetişkin bireyin yasalar önünde birbirlerine söz vererek hayatlarını birleştirdikleri olaya evlilik denir. Mutlu evlilik herkesin rüyası olsa da yaşanan bazı olumsuzluklar bu birlikteliği sonlandırmaya sebep olmaktadır. Çiftler, taraflardan birisinin herhangi bir kusur işlemesi ya da evliliği sürdürmelerine imkan bırakmayan bir sorunla karşılaşmaları durumunda birlikteliklerini bitirmeye karar verirler. Bu süreçte çiftler duygusal olarak çok fazla yıpransalar da en büyük zararı çocuklar görmektedir. Mahkeme sürecinde çocuğun geleceği için velayetin hangi tarafa verilmesi ile ilgili karar alınması gerekmektedir. Bu anlamda da mahkeme, bir takım deliller ışığında daha uygun olan tarafa ya da evlilik süresince daha az kusurlu olan eşe velayeti verir. Dedektiflik şirketinin sunduğu bu hizmet sayesinde velayeti almaya hakkı olan tarafın ilgili delilleri hukuksal olarak elde etmesine yardımcı olur.

Öğrenci Takibi

Anne babaların en değerli hazineleri çocuklarıdır. Var olan maddi manevi tüm birikimlerini çocuklarının daha iyi bir geleceğe sahip olmaları için seferber ederler. Ancak bir takım değişimler neticesinde yozlaşan toplum, çocuklar için pek çok olumsuzluğu içinde barındırmaktadır. Gençleri uyuşturucu ve alkol gibi kötü alışkanlıklara yönlendirerek hayatlarını karartmaya çalışan bir kısım insanlar, günümüz toplumunda giderek artmaktadır. Bu nedenle de geleceğe umutla bakılmasını sağlayan çocukların korunması başta aileler olmak üzere herkesin görevidir. Bu amaçla devreye sokulan Öğrenci Takibi hizmeti ile aileler, çocuklarının vakit geçirdiği mekanlar ve birlikte olduğu kişiler hakkında bilgi sahibi olabileceklerdir.

Konya Dedektiflik

Hukuka uygunluk parolası ile faaliyetlerini sürdüren İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’nin 81 ilinde hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Konya’da yaşayan vatandaşlara da var olan birikimlerini ulaştırmak isteyen şirket, burada da oluşturduğu büro ile müşterilerine 7/24 yardımcı olmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç