Hizmet Bölgelerimiz

Çankırı Dedektiflik

Çankırı Dedektiflik

Profesyonel dedektiflik alanında Türkiye’nin öncü ve köklü kuruluşu olan İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından Çankırı’da yaşayan vatandaşların da bu hizmetlerden yararlanabilmeleri için bir dedektiflik bürosu açılmıştır. Merkezde yer alan tüm hizmetler aynı kalite ve hassasiyetle burada da verilmektedir.

İzmir Dedektiflik Şirketi Nedir?

Dünya üzerinde yaşayan her insanın bir takım ihtiyaçları ya da çözmeleri gereken bazı sorunları vardır. Kimisi bunları tek başına halletmeye çalışırken kimisi de daha kalıcı bir çözüm için profesyonel yardım almayı seçer. İzmir Dedektiflik A.Ş. tam da bu amaçla kurulan bir firmadır. 1995 yılında özel dedektif Bilal Kartal’ın girişimiyle İzmir’de hayata geçirilmiştir. Bu kuruluşa ait şubelerden birisi de Çankırı Dedektiflik bürosudur.

Misyonu

İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık birikimi ve sahip olduğu profesyonel ekibi ile dedektiflik hizmeti almak isteyenlere kesintisiz ve kaliteli bir şekilde yardımcı olmak amacındadır. Ayrıca dünya genelinde oldukça yayılan ve pek çok insanın tercih ettiği profesyonel dedektiflik hizmetlerinin Türkiye’de yaşayan insanlara da ulaşabilmesini istemiştir.

Nitelikleri

1995 yılında faaliyete geçtiğinde Türkiye’de açılan ilk profesyonel dedektiflik şirketi olma ünvanını elde etmiştir. Şirketin bir araya getirdiği mevcut ekip ve ekipmanları ile müşterilerine detaylı ve verimli raporlar sunmaktadır. Ayrıca ‘değerlerinizi korur’ anlayışı ile hareket eden İzmir Dedektiflik A.Ş. hukuka uygun ve kişi haklarına saygılı bir şekilde faaliyetlerini yürütmektedir. Bunun yanında verdiği tüm hizmetleri resmi belgeler eşliğinde gerçekleştirilmesi, dikkat ettiği bir diğer husustur.

Hizmetler

Oldukça geniş bir hizmet ağı ile müşterilerinin karşısına çıkan şirket, eş takibi, sadakat araştırması, boşanma ve velayet davalarına delil toplama, adres tespiti, personel takibi, dolandırıcılık olaylarının araştırılması gibi pek çok alanda ve çeşitte müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Hangi İllerde Mevcuttur

İzmir Dedektiflik A.Ş. profesyonel dedektiflik hizmetini Türkiye’nin 81 ilinde kurduğu bürolarla tüm ülkeye yaymıştır. Çankırı Dedektiflik şubesi de dahil olmak üzere, her ilde aynı özveri ve aynı hassasiyetle profesyonel dedektiflik hizmeti alınabilmektedir. Bununla ilgili irtibat kurup talepte bulunmak isteyen müşteriler için 444 7 635 numaralı telefon hattı 7/24 açıktır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç