Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Dedektiflik

Kadıköy Dedektiflik

Her geçen gün gelişen dünya, beraberinde birçok farklı sorunu da meydana getirmektedir. İnsan hayatının ucuz görülmeye başlanması ile beraber ortaya çıkan olumsuzluklar birçok kişiyi mağdur durumda bırakmaktadır. Kimi zaman insanların hak arama çabası da boşa gitmektedir. Bunun nedeni ise olayın tam olarak aydınlatılamaması ve delillerin yetersizliği olarak gösterilebilmektedir. Ancak bu konuda destek almak, kişiyi mutlaka sonuca ulaştırmaktadır. İstanbul Kadıköy Dedektiflik hizmeti gibi Türkiye’nin her yerinde aktif hizmette olan İzmir Dedektiflik A.Ş. insanlara delil yetersizliğinde ya da sır olarak görülen olayların aydınlatılmasında yardımcı olmaktadır.

 Kadıköy Dedektiflik Evlilik Öncesi Araştırması

İnsanlar hayatları boyunca birlikte olacakları kişiyi en iyi şekilde tanımak istemektedir. Ancak evlilik sürecine girildikten sonra bu biraz zorlaşabilir. Zira insanlar istediklerini alana kadar gerçek kimliklerini gizleyebilmektedir. Bu gibi durumların yaşanması dahilinde ise İzmir Dedektiflik A.Ş. evlilik öncesi araştırması yaparak, hayat arkadaşı olarak seçilecek kişi hakkında tüm bilgileri kişiye sunmaktadır. Böylece sağlam temeller üzerine inşa edilecek olan bir evlilik kurulmasında yardımcı olmakta ya da tam tersine yapılacak büyük bir hatadan kişinin geri dönmesine yardım etmektedir.

Kadıköy Dedektiflik Adres Tespiti

Bazen bir adresi bulmak son derece zorlayıcı olabilmektedir. Eski zamanlarda sevilen bir dostun yeni adresini bulmak ya da ticari bir alacaklının adresini bulmak veya da dava edilen bir kişinin yanlış adres beyan etmesi gibi durumların yaşanmasında İstanbul Kadıköy Dedektiflik hizmeti imkanı da sunan İzmir Dedektiflik Bürosu, araştırmalarını gerçekleştirmektedir. Araştırmalarının neticesinde ise bu adresler hakkında bilgi edinerek, raporlama yapmakta ve hizmet alan kişiye iletmektedir.

Kadıköy Dedektiflik Çalışma Şekli

İzmir Dedektiflik Bürosu çalışma şekli, ilk olarak müşteri ile yüz yüze bir görüşme ile başlamaktadır. Müşteri ise bu görüşmede yapılacak araştırma için elinde olan bilgileri vermektedir. Sonrasında bir fiyat çizelgesi oluşturulur ve ardından da araştırma başlamaktadır. Araştırmanın sonunda elde edilen bilgiler, deliller ve kanıtlar ise rapor edilerek hizmetten faydalanan kişiye sunulmaktadır.

Kadıköy Dedektiflik İletişim

İstanbul Kadıköy Dedektiflik hizmeti ile de oldukça fazla göz önüne çıkan İzmir Dedektiflik A.Ş. ile iletişime geçmek için 444 7 635 müşteri hizmetleri numarası kullanılmaktadır. Son derece başarılı bir ekibe sahip olan firmanın web sitesi üzerinden de 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti de alınabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç