Hizmet Bölgelerimiz

Şemikler Dedektiflik

Şemikler Dedektiflik

1995 yılında Bilal Kartal tarafından kurulan şirketimiz, dedektiflik mesleğinin ilk kez ülkemizde tanınmasına öncülük etmektedir. Türkiye’nin tüm illerinde ve ilçelerinde hizmetleri ile tanınan şirketimiz aynı zamanda İzmir’in Karşıyaka ilçesine bağlı Şemikler Dedektiflik hizmeti ile de bilinmektedir.

Sigorta Dolandırıcılığı Araştırma Hizmeti

Günümüz dünyasında sigorta, oldukça önemli bir husustur. Sigorta hizmeti vermekte olan şirketlerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Emeklilik, sağlık gibi daha birçok alanda kendini sigortalatmak isteyen kişilerin ilk durağı olan sigorta şirketleri adı altında ne yazık ki dolandırıcılar da vardır. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile faydalanmak istedikleri sigorta hizmetini, onlara sunarak güvenlerini kazanmakta ve sonrasında da paralarını alarak ortadan kaybolmaktadırlar. Bu gibi durumlarda çoğu zaman dolandırıcılar bulunamaz. Ancak şirketimizde yer alan uzman personel ve profesyonel ekip ustaca delilleri takip ederek dolandırıcıları yakalayabilmektedir.

Kayıp Şahıs Araştırma Hizmeti

Birçok insan yakınlarının kaybolmasından dolayı şikayetçi olabilmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin birden bire ortadan kaybolması kaçırılma ihtimalini zihinlerde oluşturmaktadır. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda ise yeterli delil toplanabilmesi ve bu delillerin doğru bir şekilde izlenmesi için dedektifler görev başındadır. Dedektifler, kayıp şahıs hakkında yeterli delil topladıktan sonra iz sürme işlemine başlar ve kısa süre içerisinde sonuca ulaşmaktadır.

Marka Sahteciliği ve İhlali Araştırma Hizmeti

Şemikler Dedektiflik hizmetleri arasında marka sahteciliği ve ihlali araştırması da yer almaktadır. Bu hizmet sayesinde marka sahteciliği yapan ya da bir başkasının markası adı altında kurulan kurum ya da kuruluşlar tespit edilebilmektedir. Sonrasında kurumu ya da kuruluşunun markasını kullanarak hizmet sağlayan kişiler tespit edilerek, mahkemede karşı dava açılabilmektedir.

Bayi Araştırma Hizmeti

Birçok iş sektöründe yeni girişimci olmak oldukça zordur. Oldukça kalabalık bir pazarda yeni bir marka oluşturmak ve bu markayı geliştirmek son derece zahmetli ve maliyetlidir. Bunun yerine firmaların bayilik sistemleri tercih edilebilmektedir. Ancak firmaların verecek oldukları bayilik alanlarını oldukça dikkatli seçmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda marka itibarını zedeleyebilecek sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu konuda ise Şemikler Dedektiflik yardımı ile bayi araştırması yapılmakta ve yeni bayinin firmaya nasıl bir getiri sağlayacağı ortaya konulmaktadır.

Öğrenci Takibi Hizmeti

Genç ve taze beyinler, her zaman meraklı ve öğrenmeye açtır. Bu nedenle de kandırılmaya meyillidir. Kötü niyetli insanlar, bu konuda oldukça tecrübeli olduğundan en çok genç yaştaki öğrencileri kandırmak istemektedir. Öğrencilerin aileleri ise dedektiflik hizmeti alarak, çocuklarını takip ettirebilir; böylece herhangi bir sorun teşkil eden durumla karşılaştıklarında da müdahale etme imkanları olabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç